Олімпіада 2020 в Токіо

Всі медалісти Олімпійських ігор 30 липня

У п'ятницю, 30 липня, на Олімпійських іграх в Токіо розіграють 21 комплект нагород в 13 видах спорту. Список всіх медалістів восьмого дня Олімпіади
Всі медалісти Олімпіади-2020 за 30 липня
Всі медалісти Олімпіади-2020 за 30 липня / Фото: Reuters

У п'ятницю стануть відомі медалісти 13 видах спорту. На жаль, Україна знову залишилася без нагород.

Читайте також: Всі українські результати Олімпіади-2020 в Токіо

БАДМІНТОН

Реклама

Змішаний розряд

  • Gold Medal Ван Ілю / Хуан Дунпін (Китай)
  • Silver Medal Чжен Сівей / Хуан Яціон (Китай)
  • Bronze Medal Юта Ватанабе / Аріса Хігасіно (Японія)

ВЕЛОСПОРТ

Чоловіки, BMX, гонка

  • Gold Medal Нік Кімманн (Нідерланди) – 39.053
  • Silver Medal Ке Вайт (Велика Британія) +0.114
  • Bronze Medal Карлос Рамірес (Колумбія) +1.519

Жінки, BMX, гонка

  • Gold Medal Бетані Шрівер (Велика Британія)- 44.358
  • Silver Medal Маріана Пахон (Колумбія) +0.090
  • Bronze Medal Мерел Смюлдерс (Нідерланди) +0.363

ГРЕБЛЯ АКАДЕМІЧНА

Реклама

Жінки, одинак (1х)

  • Gold Medal Емма Твіггі (Нова Зеландія) – 7:13.97 кращий олімпійський час
  • Silver Medal Анна Пракацен (РОК) +3.42
  • Bronze Medal Магдалена Лобніг (Австрія) +5.75

Чоловіки, одинак (1х)

  • Gold Medal Стефанос Дускос (Греція) – 6: 40.45 кращий олімпійський час
  • Silver Medal Хьєтіль Борк (Норвегія) +1.21
  • Bronze Medal Дамір Мартін (Хорватія) +2.13

Жінки, вісімка з рульовим (8+)

  • Gold Medal Канада 5:59.13
  • Silver Medal Нова Зеландія +0.91
  • Bronze Medal Китай +2.08
Реклама

Чоловіки, вісімка з рульовим (8+)

  • Gold Medal Нова Зеландія – 5:24.64
  • Silver Medal Німеччина +0.96
  • Bronze Medal Велика Британія +1.09

ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І каное

Чоловіки, слалом K-1 (байдарки-одиночки)

  • Gold Medal Іржі Прскавец (Чехія) – 91.63
  • Silver Medal Якуб Грігар (Словаччина) +3.22
  • Bronze Medal Ханнес Айгнер (Німеччина) +5.48

ДЗЮДО

Жінки, важка вага, +78 кг

  • Gold Medal Акіра Соне (Японія)
  • Silver Medal Ідаліс Ортіс (Куба)
  • Bronze Medal Романа Дікке (Франція)
  • Bronze Medal Ірина Кіндзерська (Азербайджан)

Чоловіки, важка вага, +100 кг

  • Gold Medal Лукаш Крпалек (Чехія)
  • Silver Medal Гурам Тушишвілі (Грузія)
  • Bronze Medal Тамерлан Башаєв (РОК)
  • Bronze Medal Тедді Рінер (Франція)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Чоловіки, 10000 м

  • Gold Medal Селемон Барега (Ефіопія)
  • Silver Medal Джошуа Чептегеі (Уганда)
  • Bronze Medal Джейкоб Кіплімо (Уганда)

ПЛАВАННЯ

Жінки, брас, 200 м, фінал

  • Gold Medal Тетяна Схунмакер (ПАР) – 2: 18.95 олімпійський рекорд
  • Silver Medal Ліллі Кінг (США) +0.97
  • Bronze Medal Енні Лезор (США) +1.89

Чоловіки, спина, 200 м, фінал

  • Gold Medal Євген Рилов (РОК) – 1: 53.27 олімпійський рекорд
  • Silver Medal Райан Мерфі (США) +0.88
  • Bronze Medal Люк Грінбанк (Велика Британія)+1.45

Жінки, вільний стиль, 100 м, фінал

  • Gold Medal Емма Маккеон (Австралія) – 51.96 олімпійський рекорд
  • Silver Medal Шівон Бернадетт Хоуі (Гонконг) +0.31
  • Bronze Medal Кейт Кемпбелл (Австралія) +0.56

Чоловіки, комплексне плавання, 200 м

  • Gold Medal Ванг Шун (Китай) – 1: 55.00 рекорд Азії
  • Silver Medal Дункан Скотт (Велика Британія)+0.28
  • Bronze Medal Жеремі Депланш (Швейцарія) +1.17

СТРИБКИ НА БАТУТІ

Жінки, індивідуальна першість

  • Gold Medal Чжу Сюєін (Китай) – 56.635
  • Silver Medal Лю Лінлін (Китай) – 56.350
  • Bronze Medal Брайоні Пейдж (Велика Британія)- 55.735

СТРІЛЬБА

Жінки, пістолет спортивний, 25 м

  • Gold Medal Віталіна Бацарашкіна (РОК)
  • Silver Medal Кім Мін-джон (Корея)
  • Bronze Medal Сяо Цзяжуйсюань (Китай)

ПАЛЬБА З ЛУКА

Жінки, особиста першість

  • Gold Medal Ан Сан (Корея)
  • Silver Medal Олена Осипова (РОК)
  • Bronze Medal Лучілла Боарі (Італія)

ТЕНІС

Чоловіки, парний розряд

  • Gold Medal Нікола Мектіч / Мате Павич (Хорватія)
  • Silver Medal Марін Чиліч / Іван Додіг (Хорватія)
  • Bronze Medal Маркус Даніелла / Майкл Вінус (Нова Зеландія)

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

Чоловіки, одиночний розряд

  • Gold Medal Ма Лун (Китай)
  • Silver Medal Чженьдун Фань (Китай)
  • Bronze Medal Дмитро Овчаров (Німеччина)

ФЕХТУВАННЯ

Чоловіки, шпага, команди

  • Gold Medal Японія
  • Silver Medal РОК
  • Bronze Medal Південна Корея

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Битва супертяжів
25 вересня
До бою Усик - Джошуа
Новини боксу
Покер - це спорт!
Новини покеру
Петраков - тренер збірної
Опитування
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
7
22:2
19
2
7
14:4
16
4
7
11:12
13
5
7
12:8
13
6
7
13:7
12
7
7
13:9
11
8
7
8:7
11
9
7
6:9
8
10
7
8:12
7
11
6
5:7
6
14
6
3:12
5
16
7
4:13
2
Показати бiльше
Пʼятниця, 17 вересня
Дивись на:

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти