Олімпіада 2020 в Токіо

Розклад Олімпіади-2020 на 31 липня

У суботу, 31 липня, на Олімпіаді-2020 розіграють медалі в 13 видах спорту. Розклад всіх змагань дня і час їхнього початку по Києву
Символ Олімпійських ігор - Олімпійські кільця
Символ Олімпійських ігор - Олімпійські кільця / Фото: Reuters

У суботу, 31 липня, на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо будуть розіграні золоті медалі відразу в 13 різних дисциплінах. Розклад 9-го дня Олімпіади-2020:

БАДМІНТОН

часДисципліна
3:00чоловіки, одиночний розряд, 1/4 фіналу
3:00жінки, парний розряд, 1/2 фіналу, #1
3:00жінки, парний розряд, 1/2 фіналу, #2
12:00жінки, одиночний розряд, 1/2 фіналу, #1
12:00жінки, одиночний розряд, 1/2 фіналу, #2
12:00чоловіки, парний розряд, матч за 3-є місце
12:00чоловіки, парний розряд, фінал

БАСКЕТБОЛ

часДисципліна
4:00чоловіки IRI – FRA, група A
7:40чоловіки ITA – NGR, група B
11:20чоловіки AUS – GER, група B
15:00чоловіки USA – CZE, група A

БЕЙСБОЛ

часДисципліна
6:00чоловіки JPN – MEX, група A
13:00чоловіки KOR – USA, група B

БОКС

часДисципліна
5:00жінки, напівлегка вага, 57 кг, 1/2 фіналу #1
5:00жінки, середня вага, 75 кг, 1/4 фіналу
5:00чоловіки, найлегша вага, 52 кг, 1/8 фіналу
5:00чоловіки, легка вага, 63 кг, 1/8 фіналу
11:00жінки, напівлегка вага, 57 кг, 1/2 фіналу #2
11:00жінки, середня вага, 75 кг, 1/4 фіналу
11:00чоловіки, найлегша вага, 52 кг, 1/8 фіналу
11:00чоловіки, легка вага, 63 кг, 1/8 фіналу

ВЕЛОСПОРТ

часДисципліна
4:10чоловіки, BMX, фрістайл, кваліфікація
4:10жінки, BMX, фрістайл, кваліфікація

ВОДНЕ ПОЛО

часДисципліна
4:00чоловіки MNE – KAZ, група B
5:30чоловіки AUS – ESP, група B
8:00чоловіки USA – HUN, група A
9:30чоловіки CRO – SRB, група B
12:20чоловіки ITA – JPN, група A
13:50чоловіки RSA – GRE, група A

ВОЛЕЙБОЛ

часДисципліна
3:00жінки DOM – KEN, група А
5:05жінки USA – RUS, група В
8:20жінки ARG – TUR, група В
10:25жінки SRB – BRA, група А
13:40жінки JPN – KOR, група А
15:45жінки CHN – ITA, група В

ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ

часДисципліна
3:00жінки BRA – USA, група D
4:00жінки LAT – KEN, група D
5:00чоловіки JPN – GER, група F
9:00чоловіки LAT – MEX, група B
9:00жінки, lucky losers
9:00жінки, lucky losers
10:00чоловіки RUS – CZE, група B
14:00чоловіки, lucky losers
14:00чоловіки, lucky losers

ГАНДБОЛ

часДисципліна
3:00жінки ANG – JPN, група A
5:00жінки MNE – KOR, група A
8:15жінки RUS – FRA, група B
10:15жінки BRA – SWE, група B
13:30жінки HUN – ESP, група B
15:30жінки NOR – NED, група A

ГОЛЬФ

часДисципліна
1:30чоловіки, індивідуальна першість, раунд-III

ДЗЮДО

часДисципліна
5:00мікст, командний турнір, попередній раунд
6:00мікст, командний турнір, 1/4 фіналу
7:00мікст, командний турнір, втішні поєдинки
8:00мікст, командний турнір, 1/2 фіналу
11:00мікст, командний турнір, за 3-є місце
13:00мікст, командний турнір, фінал

КІННИЙ СПОРТ

часДисципліна
2:30триборство, індивідуальна першість, виїздки, 2-ий день, сесія 3
2:30триборство, командна першість, виїздки, 2-ий день, сесія 3

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

часДисципліна
3:00жінки, 400 м з бар'єрами, раунд I
3:30жінки, метання диска, кваліфікація A
3:40чоловіки, стрибки з жердиною, кваліфікація A+B
3:50чоловіки, 800 м, раунд I
4:45жінки, 100 м з бар'єрами, раунд I
4:55жінки, метання диска, кваліфікація B
5:35чоловіки, 100 м, попередній раунд
13:10чоловіки, стрибки в довжину, кваліфікація A+B
13:15жінки, 100 м, півфінали
13:45чоловіки, 100 м, раунд I
14:15чоловіки, метання диска, фінал
14:50жінки, 800 м, півфінали
15:35змішана естафета 4х400 м, фінал
15:50жінки, 100 м, фінал

ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

часДисципліна
6:00чоловіки, клас фін, гонка-7-8
6:00чоловіки, клас 49-й, гонка-10-11-12
6:00жінки, клас 49-ий FX, гонка-10-11-12
6:00клас накрити 17, відкритий, гонка-7-8-9
9:30жінки, віндсерфінг (RS: X), фінал
10:00чоловіки, віндсерфінг (RS: X), фінал

ПЛАВАННЯ

часДисципліна
4:30чоловіки, батерфляй, 100 м, фінал
4:40жінки, спина, 200 м, фінал
4:50жінки, вільний стиль, 800 м, фінал
5:10чоловіки, вільний стиль, 50 м, півфінали
5:30жінки, вільний стиль, 50 м, півфінали
5:40мікст, комплексне плавання, естафета 4х100 м, фінал

СТРИБКИ У ВОДУ

часДисципліна
9:00жінки, трамплін 3 м, 1/2 фіналу

СТРИБКИ НА БАТУТІ

часДисципліна
7:00чоловіки, індивідуальна першість, кваліфікація
8:50чоловіки, індивідуальна першість, фінал

РЕГБІ

часДисципліна
3:00жінки, матч за 11-12 місця
3:30жінки, матч за 9-10 місця
4:00жінки, класиф. за 5-8 місця
4:30жінки, класиф. за 5-8 місця
5:00жінки, 1/2 фіналу, #1
5:30жінки, 1/2 фіналу, #2
10:30жінки, матч за 7-8 місця
11:00жінки, матч за 5-6 місця
11:30жінки, фінал за 3-є місце
12:00жінки, фінал

СТРІЛЬБА

часДисципліна
3:00мікст, траншейний стенд, команди, кваліфікація
6:00жінки, гвинтівка малокаліберна, 50 м, з 3-х положень, кваліфікація
7:30мікст, траншейний стенд, команди, фінал
10:00жінки, гвинтівка малокаліберна, 50 м, з 3-х положень, фінал

СТРІЛЬБА З ЛУКА

часДисципліна
3:30чоловіки, приватна першість, 1/8 фіналу
8:45чоловіки, приватна першість, 1/4 фіналу
8:45чоловіки, приватна першість, 1/2 фіналу
8:45чоловіки, приватна першість, матч за 3-є місце
8:45чоловіки, приватна першість, фінал

ТЕНІС

часДисципліна
6:00чоловіки, одиночний розряд, матч за 3-є місце
6:00жінки, одиночний розряд, матч за 3-є місце
6:00жінки, одиночний розряд, фінал
6:00жінки, парний розряд, матч за 3-є місце
6:00змішані пари, матч за 3-є місце

ТРИАТЛОН

часДисципліна
1:30змішана естафета, фінал

ВАЖКА АТЛЕТИКА

часДисципліна
5:50чоловіки, 81 кг, група В
5:50чоловіки, 96 кг, група В
9:50чоловіки, 81 кг, фінал, група А
13:50чоловіки, 96 кг, фінал, група А

ФЕХТУВАННЯ

часДисципліна
4:00жінки, шабля, команди, 1/8 фіналу
4:55жінки, шабля, команди, 1/4 фіналу
5:50жінки, шабля, команди, класифікація 5-8
6:45жінки, шабля, команди, 1/2 фіналу
7:40жінки, шабля, команди, за 5-6 місця
8:35жінки, шабля, команди, за 7-8 місця
12:30жінки, шабля, команди, матч за 3-є місце
13:30жінки, шабля, команди, фінал

ФУТБОЛ

часДисципліна
11:00чоловіки, 1/4 фіналу, #1
12:00чоловіки, 1/4 фіналу, #2
13:00чоловіки, 1/4 фіналу, #3
14:00чоловіки, 1/4 фіналу, #4

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

часДисципліна
3:30жінки CHN – NZL, група B
4:00жінки JPN – ESP, група B
5:45жінки ARG – AUS, група B
6:15жінки IND – RSA, група A
12:30жінки GER – NED, група A
14:45жінки IRL – GBR, група A

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Історія однієї фотографії
Більше крутих фотографій
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
БІЙ РОКУ
1xbet

Усик проти
Джошуа

Ставки на бій
Битва супертяжів
25 вересня
До бою Усик - Джошуа
Новини боксу
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Покер - це спорт!
Новини покеру
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
8
23:2
22
2
8
19:4
19
3
8
12:12
16
4
8
13:8
16
5
8
15:7
15
7
8
16:9
14
8
8
8:8
11
9
8
6:10
8
10
7
5:12
8
11
8
8:14
7
13
7
5:9
6
16
8
4:13
3
Показати бiльше
Пʼятниця, 24 вересня

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти