Олімпіада-2020 в Токіо / Фото: Reuters
У п'ятницю, 30 липня, на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо будуть розіграні золоті медалі відразу в 13 різних дисциплінах. Розклад 8-го дня Олімпіади-2020:
БАДМІНТОН
Час | Дисципліна |
---|---|
3:00 | жінки, одиночний розряд, 1/4 фіналу |
3:00 | змішаний розряд, матч за 3-тє місце |
9:30 | змішаний розряд, фінал |
9:30 | жінки, одиночний розряд, 1/4 фіналу |
9:30 | чоловіки, парний розряд, 1/2 фіналу, #1 |
9:30 | чоловіки, парний розряд, 1/2 фіналу, #2 |
БАСКЕТБОЛ
Час | Дисципліна |
---|---|
4:00 | жінки BEL – PUR, група C |
7:40 | жінки USA – JPN, група B |
11:20 | жінки FRA – NGR, група B |
15:00 | жінки CHN – AUS, група C |
БЕЙСБОЛ
Час | Дисципліна |
---|---|
6:00 | чоловіки MEX – DOM, група A |
13:00 | чоловіки USA – ISR, група B |
БОКС
Час | Дисципліна |
---|---|
5:00 | жінки, легка вага, 60 кг, 1/8 фіналу |
5:00 | жінки, напівсередня, 69 кг, 1/4 фіналу |
5:00 | чоловіки, 2-га напівсередня, 69 кг, 1/4 фіналу |
5:00 | чоловіки, напівважка, 81 кг, 1/4 фіналу |
5:00 | чоловіки, важка вага, 91 кг, 1/4 фіналу |
11:00 | жінки, легка вага, 60 кг, 1/8 фіналу |
11:00 | жінки, напівсередня, 69 кг, 1/4 фіналу |
11:00 | чоловіки, 2-га напівсередня, 69 кг, 1/4 фіналу |
11:00 | чоловіки, напівважка, 81 кг, 1/4 фіналу |
11:00 | чоловіки, важка вага, 91 кг, 1/4 фіналу |
ВЕЛОСПОРТ
Час | Дисципліна |
---|---|
4:00 | чоловіки, BMX, гонка, 1/2 фіналу |
4:00 | жінки, BMX, гонка, 1/2 фіналу |
4:00 | чоловіки, BMX, гонка, фінал |
4:00 | жінки, BMX, гонка, фінал |
ВОДНЕ ПОЛО
Час | Дисципліна |
---|---|
8:00 | жінки RSA – NED, група A |
9:30 | жінки USA – RUS, група B |
12:20 | жінки JPN – HUN, група B |
13:50 | жінки ESP – AUS, група A |
ВОЛЕЙБОЛ
Час | Дисципліна |
---|---|
3:00 | чоловіки CAN – VEN, група А |
5:05 | чоловіки BRA – USA, група В |
8:20 | чоловіки JPN – POL, група А |
10:25 | чоловіки ARG – TUN, група В |
13:40 | чоловіки ITA – IRI, група А |
15:45 | чоловіки RUS – FRA, група В |
ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ
Час | Дисципліна |
---|---|
3:00 | жінки USA – NED, група B |
4:00 | чоловіки ITA – SUI, група C |
5:00 | чоловіки CHI – MAR, група E |
9:00 | жінки AUS – RUS, група E |
10:00 | чоловіки ITA – POL, група F |
11:00 | жінки ESP – CHN, група B |
14:00 | жінки ITA – CUB, група E |
15:00 | чоловіки POL – BRA, група E |
16:00 | чоловіки QAT – USA, група C |
ГАНДБОЛ
Час | Дисципліна |
---|---|
3:00 | чоловіки ARG – BRA, група A |
5:00 | чоловіки BRN – JPN, група B |
8:15 | чоловіки FRA – ESP, група A |
10:15 | чоловіки SWE – EGY, група B |
13:30 | чоловіки POR – DEN, група B |
15:30 | чоловіки GER – NOR, група A |
ГОЛЬФ
Час | Дисципліна |
---|---|
1:30 | чоловіки, індивідуальна першість, раунд II |
ГРЕБЛЯ АКАДЕМІЧНА
Час | Дисципліна |
---|---|
2:45 | жінки, одиночки (1х), фінал C |
2:57 | чоловіки, одиночки (1х), фінал C |
3:09 | жінки, одиночки (1х), фінал B |
3:21 | чоловіки, одиночки (1х), фінал B |
3:33 | жінки, одиночки (1х), фінал A |
3:45 | чоловіки, одиночки (1х), фінал A |
4:05 | жінки, вісімка з рульовим (8+), фінал A |
4:25 | чоловіки, вісімка з рульовим (8+), фінал A |
ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
Час | Дисципліна |
---|---|
8:00 | чоловіки, слалом K-1 (байдарки-одиночки), 1/2 фіналу |
9:30 | чоловіки, слалом K-1 (байдарки-одиночки), фінал |
ДЗЮДО
Час | Дисципліна |
---|---|
5:00 | жінки, важка вага, 78 кг, 1/16 фіналу |
5:15 | чоловіки, важка вага, 100 кг, 1/16 фіналу |
5:45 | жінки, важка вага, 78 кг, 1/8 фіналу |
6:10 | чоловіки, важка вага, 100 кг, 1/8 фіналу |
6:45 | жінки, важка вага, 78 кг, 1/4 фіналу |
7:00 | чоловіки, важка вага, 100 кг, 1/4 фіналу |
11:00 | жінки, важка вага, 78 кг, втішні поєдинки |
11:15 | чоловіки, важка вага, 100 кг, втішні поєдинки |
11:30 | жінки, важка вага, 78 кг, 1/2 фіналу |
11:45 | чоловіки, важка вага, 100 кг, 1/2 фіналу |
12:10 | жінки, важка вага, 78 кг, поєдинки за 3-тє місце |
12:25 | жінки, важка вага, 78 кг, фінал |
12:40 | чоловіки, важка вага, 100 кг, поєдинки за 3-тє місце |
13:00 | чоловіки, важка вага, 100 кг, фінал |
КІННИЙ СПОРТ
Час | Дисципліна |
---|---|
2:30 | триборство, індивідуальна першість, виїздки, 1-й день, сесія 1 |
2:30 | триборство, командна першість, виїздки, 1-й день, сесія 1 |
11:30 | триборство, індивідуальна першість, виїздки, 1-й день, сесія 2 |
11:30 | триборство, командна першість, виїздки, 1-й день, сесія 2 |
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
Час | Дисципліна |
---|---|
3:00 | чоловіки, 3000 м стіплчейз, раунд I |
3:15 | чоловіки, стрибки в висоту, кваліфікація A+B |
3:45 | чоловіки, метання диска, кваліфікація A |
3:55 | жінки, 800 м, раунд I |
4:55 | чоловіки, 400 м з бар'єрами, раунд I |
5:20 | чоловіки, метання диска, кваліфікація B |
5:40 | жінки, 100 м, раунд I |
13:00 | жінки, 5000 м, раунд I |
13:05 | жінки, потрійний стрибок, кваліфікація A+B |
13:25 | жінки, штовхання ядра, кваліфікація A+B |
14:00 | змішана естафета 4х400 м, раунд I |
14:30 | чоловіки, 10000 м, фінал |
ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ
Час | Дисципліна |
---|---|
6:00 | чоловіки, клас Лазер, гонка-9-10 |
6:00 | жінки, клас Лазер Радіал, гонка-9-10 |
6:00 | чоловіки, клас 470, гонка-5-6 |
6:00 | жінки, клас 470, гонка-5-6 |
6:00 | чоловіки, клас 49-й, гонка-7-8-9 |
6:00 | жінки, клас 49-ий FX, гонка-7-8-9 |
ПЛАВАННЯ
Час | Дисципліна |
---|---|
4:30 | чоловіки, батерфляй, 100 м, півфінали |
4:40 | жінки, брас, 200 м, фінал |
4:50 | чоловіки, спина, 200 м, фінал |
5:00 | жінки, вільний стиль, 100 м, фінал |
5:15 | чоловіки, комплексне плавання, 200 м, фінал |
5:30 | жінки, спина, 200 м, півфінали |
13:00 | чоловіки, вільний стиль, 50 м, попередні запливи |
13:40 | жінки, вільний стиль, 50 м, попередні запливи |
15:20 | чоловіки, вільний стиль, 1500 м, попередні запливи |
17:10 | жінки, комплексне плавання, естафета 4х100 м, попередні запливи |
17:25 | чоловіки, комплексне плавання, естафета 4х100 м, попередні запливи |
СТРИБКИ У ВОДУ
Час | Ддисципліна |
---|---|
9:00 | жінки, трамплін 3 м, попередній раунд |
СТРИБКИ НА БАТУТІ
Час | Дисципліна |
---|---|
7:00 | жінки, індивідуальна першість, кваліфікація |
8:50 | жінки, індивідуальна першість, фінал |
РЕГБІ
Час | Дисципліна |
---|---|
3:00 | жінки FIJ – BRA, група B |
3:30 | жінки CAN – FRA, група B |
4:00 | жінки CHN – JPN, група C |
4:30 | жінки AUS – USA, група C |
5:00 | жінки GBR – KEN, група A |
5:30 | жінки NZL – RUS, група A |
10:30 | жінки, класиф. за 9-12 місця |
11:00 | жінки, класиф. за 9-12 місця |
11:30 | жінки, 1/4 фіналу, #1 |
12:00 | жінки, 1/4 фіналу, #2 |
12:30 | жінки, 1/4 фіналу, #3 |
13:00 | жінки, 1/4 фіналу, #4 |
СТРІЛЬБА
Час | Дисципліна |
---|---|
3:00 | жінки, пістолет спортивний, 25 м, кваліфікація |
8:00 | жінки, пістолет спортивний, 25 м, фінал |
СТРІЛЬБА З ЛУКА
Час | Дисципліна |
---|---|
3:30 | жінки, особиста першість, 1/8 фіналу |
8:45 | жінки, особиста першість, 1/4 фіналу |
8:45 | жінки, особиста першість, 1/2 фіналу |
8:45 | жінки, особиста першість, матч за 3-тє місце |
8:45 | жінки, особиста першість, фінал |
ТЕНІС
Час | Дисципліна |
---|---|
6:00 | чоловіки, одиночний розряд, 1/2 фіналу |
6:00 | чоловіки, парний розряд, фінал |
6:00 | чоловіки, парний розряд, матч за 3-тє місце |
6:00 | змішані пари, 1/2 фіналу |
ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ
Час | Дисципліна |
---|---|
14:00 | чоловіки, одиночний розряд, матч за 3-тє місце |
14:00 | чоловіки, одиночний розряд, фінал |
ФЕХТУВАННЯ
Час | Дисципліна |
---|---|
4:00 | чоловіки, шпага, команди, 1/8 фіналу |
4:55 | чоловіки, шпага, команди, 1/4 фіналу |
5:50 | чоловіки, шпага, команди, класифікація 5-8 |
6:45 | чоловіки, шпага, команди, 1/2 фіналу |
7:40 | чоловіки, шпага, команди, за 5-6 місця |
8:35 | чоловіки, шпага, команди, за 7-8 місця |
12:30 | чоловіки, шпага, команди, матч за 3-тє місце |
13:30 | чоловіки, шпага, команди, фінал |
ФУТБОЛ
Час | Дисципліна |
---|---|
11:00 | жінки, 1/4 фіналу, #1 |
12:00 | жінки, 1/4 фіналу, #2 |
13:00 | жінки, 1/4 фіналу, #3 |
14:00 | жінки, 1/4 фіналу, #4 |
ХОКЕЙ НА ТРАВІ
Час | Дисципліна |
---|---|
3:30 | жінки RSA – GER, група A |
4:00 | чоловіки AUS – ESP, група A |
5:45 | жінки IRL – IND, група A |
6:15 | чоловіки CAN – RSA, група B |
12:30 | чоловіки JPN – IND, група A |
13:00 | чоловіки ARG – NZL, група A |
14:45 | чоловіки GER – NED, група B |
15:15 | чоловіки BEL – GBR, група B |