Олімпіада 2020 в Токіо

Розклад Олімпіади-2020 на 3 серпня

У вівторок, 3 серпня, на Олімпіаді-2020 розіграють медалі в 10 видах спорту. Розклад всіх змагань дня і час їх початку за київським часом
Олімпіада-2020 проходить в Токіо
Олімпіада-2020 проходить в Токіо / Фото: Reuters

У вівторок, 3 серпня, на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо будуть розіграні золоті медалі відразу в 10 різних дисциплінах. Розклад 12-го дня Олімпіади-2020:

БАСКЕТБОЛ

ЧасДисципліна
4:00чоловіки, 1/4 фіналу, #1
7:40чоловіки, 1/4 фіналу, #2
11:20чоловіки, 1/4 фіналу, #3
15:00чоловіки, 1/4 фіналу, #4

БЕЙСБОЛ

ЧасДисципліна
13:00чоловіки, втішний раунд-I

БОКС

ЧасДисципліна
5:00чоловіки, найлегша вага, 52 кг, 1/4 фіналу
5:00чоловіки, напівлегка вага, 57 кг, 1/2 фіналу # 1
5:00чоловіки, легка вага, 63 кг, 1/4 фіналу
5:00чоловіки, важка вага, 91 кг, 1/2 фіналу # 1
5:00жінки, легка вага, 60 кг, 1/4 фіналу
5:00жінки, напівлегка вага, 57 кг, фінал
11:00жінки, легка вага, 60 кг, 1/4 фіналу
11:00чоловіки, найлегша вага, 52 кг, 1/4 фіналу
11:00чоловіки, напівлегка вага, 57 кг, 1/2 фіналу # 2
11:00чоловіки, легка вага, 63 кг, 1/4 фіналу
11:00чоловіки, важка вага, 91 кг, 1/2 фіналу # 2
11:00чоловіки, 2-га напівсередня вага, 69 кг, фінал

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

ЧасДисципліна
5:15жінки, напівважка вага, 68 кг, втішні поєдинки
6:00жінки, середня вага, 62 кг, 1/8 фіналу
6:45жінки, середня вага, 62 кг, 1/4 фіналу
12:55жінки, середня вага, 62 кг, 1/2 фіналу
14:55жінки, напівважка вага, 68 кг, сутички за 3-е місце
15:15жінки, напівважка вага, 68 кг, фінал

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

ЧасДисципліна
5:00чоловіки, середня вага, 77 кг, втішні поєдинки
5:30чоловіки, важка вага, 97 кг, втішні поєдинки
5:45чоловіки, напівсередня вагу, 67 кг, 1/8 фіналу
6:15чоловіки, напівважка вага, 87 кг, 1/8 фіналу
6:30чоловіки, напівсередня вага, 67 кг, 1/4 фіналу
7:00чоловіки, напівважка вага, 87 кг, 1/4 фіналу
12:15чоловіки, напівсередня вага, 67 кг, 1/2 фіналу
12:35чоловіки, напівважка вага, 87 кг, 1/2 фіналу
13:15чоловіки, середня вага, 77 кг, сутички за 3-е місце
13:35чоловіки, середня вага, 77 кг, фінал
13:55чоловіки, важка вага, 97 кг, сутички за 3-е місце
14:15чоловіки, важка вага, 97 кг, фінал

ВЕЛОСПОРТ

ЧасДисципліна
9:30жінки, трек, командна гонка переслідування, раунд I
9:58чоловіки, трек, командний спринт, кваліфікація
10:22чоловіки, трек, командна гонка переслідування, раунд I
10:50чоловіки, трек, командний спринт, раунд I
11:05жінки, трек, командна гонка переслідування, фінали
11:35чоловіки, трек, командний спринт, фінали

ВОДНЕ ПОЛО

ЧасДисципліна
8:00жінки, 1/4 фіналу, #1
9:30жінки, 1/4 фіналу, #2
12:20жінки, 1/4 фіналу, #3
13:50жінки, 1/4 фіналу, #4

ВОЛЕЙБОЛ

ЧасДисципліна
3:00чоловіки, 1/4 фіналу, #1
7:00чоловіки, 1/4 фіналу, #2
11:00чоловіки, 1/4 фіналу, #3
15:30чоловіки, 1/4 фіналу, #4

ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ

ЧасДисципліна
3:00жінки, 1/4 фіналу, #1
3:00жінки, 1/4 фіналу, #2
15:00жінки, 1/4 фіналу, #3
15:00жінки, 1/4 фіналу, #4

ГАНДБОЛ

ЧасДисципліна
3:30чоловіки, 1/4 фіналу, #1
7:15чоловіки, 1/4 фіналу, #2
11:00чоловіки, 1/4 фіналу, #3
14:45чоловіки, 1/4 фіналу, #4

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

ЧасДисципліна
11:00чоловіки, вправи на брусах, фінал
11:45жінки, вправи на колоді, фінал
12:30чоловіки, вправи на перекладині, фінал

ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

ЧасДисципліна
3:30жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, 1/2 фіналу #1
3:38жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, 1/2 фіналу #2
3:46чоловіки, C-2 (каное-двійки), 1000 м, 1/2 фіналу #1
3:56чоловіки, C-2 (каное-двійки), 1000 м, 1/2 фіналу #2
4:06чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 1000 м, 1/2 фіналу #1
4:16чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 1000 м, 1/2 фіналу #2
4:30жінки, K-2 (байдарки-двійки), 500 м, 1/2 фіналу #1
4:38жінки, K-2 (байдарки-двійки), 500 м, 1/2 фіналу #2
5:25жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, фінал B
5:35жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, фінал A
5:45чоловіки, C-2 (каное-двійки), 1000 м, фінал B
5:55чоловіки, C-2 (каное-двійки), 1000 м, фінал A
6:15чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 1000 м, фінал B
6:25чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 1000 м, фінал A
6:45жінки, K-2 (байдарки-двійки), 500 м, фінал B
6:55жінки, K-2 (байдарки-двійки), 500 м, фінал A

КІННИЙ СПОРТ

ЧасДисципліна
13:00конкур, індивідуальна першість, кваліфікація

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

ЧасДисципліна
3:00чоловіки, потрійний стрибок, кваліфікація A+B
3:05чоловіки, 1500 м, раунд I
3:20жінки, метання списа, кваліфікація A
3:45жінки, 400 м, раунд I
4:50жінки, стрибки в довжину, фінал
4:50жінки, метання списа, кваліфікація B
5:05чоловіки, 200 м, раунд I
6:20чоловіки, 400 м з бар'єрами, фінал
13:10чоловіки, 110 м з бар'єрами, раунд I
13:15чоловіки, штовхання ядра, кваліфікація A
13:20чоловіки, стрибки з жердиною, фінал
14:00чоловіки, 5000 м, раунд I
14:35жінки, метання молота, фінал
14:40чоловіки, штовхання ядра, кваліфікація B
14:50чоловіки, 200 м, півфінали
15:25жінки, 800 м, фінал
15:50жінки, 200 м, фінал

ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

ЧасДисципліна
8:30чоловіки, клас фінн, фінал
9:00клас Накра 17, відкритий, фінал

СТРИБКИ У ВОДУ

ЧасДисципліна
4:00чоловіки, трамплін 3 м, 1/2 фіналу
9:00чоловіки, трамплін 3 м, фінал

СИНХРОННЕ ПЛАВАННЯ

ЧасДисципліна
13:30жінки, дуети, технічна програма

СКЕЛЕЛАЗІННЯ СПОРТИВНЕ

ЧасДисципліна
11:00чоловіки, індивідуальна першість, кваліфікація (швидкість, боулдерінг, складність)

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

ЧасДисципліна
4:00чоловіки, командна першість, 1/4 фіналу
4:00жінки, командна першість, 1/4 фіналу
8:30чоловіки, командна першість, 1/4 фіналу
8:30жінки, командна першість, 1/4 фіналу
13:30жінки, командна першість, 1/2 фіналу

ВАЖКА АТЛЕТИКА

ЧасДисципліна
7:50чоловіки, 109 кг, група В
13:50чоловіки, 109 кг, фінал, група А

ФУТБОЛ

ЧасДисципліна
11:00чоловіки, 1/2 фіналу, #1
14:00чоловіки, 1/2 фіналу, #2

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

ЧасДисципліна
4:30чоловіки, 1/2 фіналу, #1
13:00чоловіки, 1/2 фіналу, #2
Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Історія однієї фотографії
Більше крутих фотографій
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
БІЙ РОКУ
1xbet

Усик проти
Джошуа

Переможний гопак Усика!
Опитування
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Покер - це спорт!
Новини покеру
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
9
25:2
25
2
9
23:5
22
3
9
16:7
18
5
9
20:9
17
6
9
13:14
16
7
9
13:12
16
8
9
9:12
11
10
9
6:12
8
11
8
5:13
8
12
8
8:14
7
13
9
6:14
6
14
8
6:11
6
Показати бiльше
Понеділок, 27 вересня
Пʼятниця, 1 жовтня
Субота, 2 жовтня

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти