Олімпіада 2020 в Токіо

Розклад Олімпіади-2020 на 28 липня

У середу на Іграх в Токіо розіграються комплекти нагород в серфінгу, регбі, стрибках у воду, важкій атлетиці та кінному спорті. А також пройдуть змагання в гандболі, веслування і водному поло
Олімпійський стадіон в Токіо
Олімпійський стадіон в Токіо / Фото: Reuters

У середу на Олімпійських іграх в Токіо на нас чекає наступна програма змагань.

БАДМІНТОН

3:00чоловіки, одиночний розряд, груповий етап
3:00жінки, одиночний розряд, груповий етап
3:00змішаний розряд, 1/4 фіналу
12:00чоловіки, одиночний розряд, груповий етап
Реклама

БАСКЕТБОЛ

4:00чоловіки NGR – GER Група B
7:40чоловіки USA – IRI Група A
11:20чоловіки ITA – AUS Група B
15:00чоловіки CZE – FRA Група A

БАСКЕТБОЛ 3Х3

11:00жінки, 1/2 фіналу, #1
11:30чоловіки, 1/2 фіналу, #1
12:10жінки, 1/2 фіналу, #2
12:40чоловіки, 1/2 фіналу, #2
14:45жінки, фінал за 3-е місце
15:15чоловіки, фінал за 3-е місце
15:55жінки, фінал
16:25чоловіки, фінал

БЕЙСБОЛ

6:00чоловіки DOM – JPN Група A
Реклама

БОКС

5:00жінки, напівлегка вага, 57 кг, 1/4 фіналу
5:00жінки, легка вага, 60 кг, 1/16 фіналу
5:00жінки, середня вага, 75 кг, 1/8 фіналу
5:00чоловіки, найлегша вага, 52 кг, 1/16 фіналу
11:00жінки, напівлегка вага, 57 кг, 1/4 фіналу
11:00жінки, легка вага, 60 кг, 1/16 фіналу
11:00жінки, середня вага, 75 кг, 1/8 фіналу
11:00чоловіки, найлегша вага, 52 кг, 1/16 фіналу

ВЕЛОСПОРТ

5:30чоловіки, шосе, гонка з роздільним стартом, фінал
5:30жінки, шосе, гонка з роздільним стартом, фінал

ВОДНЕ ПОЛО

8:00жінки CAN – RSA Група A
9:30жінки NED – ESP Група A
12:20жінки CHN – JPN Група B
13:50жінки HUN – USA Група B
Реклама

ВОЛЕЙБОЛ

3:00чоловіки CAN – IRI Група А
5:05чоловіки USA – TUN Група В
8:20чоловіки ARG – FRA Група В
10:25чоловіки POL – VEN Група А
13:40чоловіки JPN – ITA Група А
15:45чоловіки BRA – RUS Група В

ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ

3:00жінки, груповий раунд
3:00чоловіки, груповий раунд
9:00жінки, груповий раунд
9:00чоловіки, груповий раунд
14:00жінки, груповий раунд
14:00чоловіки, груповий раунд

ГАНДБОЛ

3:00чоловіки DEN – BRN Група B
5:00чоловіки SWE – POR Група B
8:15чоловіки JPN – EGY Група B
10:15чоловіки NOR – ARG Група A
13:30чоловіки BRA – ESP Група A
15:30чоловіки FRA – GER Група A

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

13:15чоловіки, багатоборство, особиста першість, фінал

АКАДЕМІЧНА ГРЕБЛЯ

2:30жінки, двійка парна, фінал B
2:42чоловіки, двійка парна, фінал B
2:54жінки, четвірка орні без рульового, фінал B
3:06чоловіки, четвірка орні без рульового, фінал B
3:18жінки, двійка парна, фінал A
3:30чоловіки, двійка парна, фінал A
3:50жінки, четвірка орні без рульового, фінал A
4:10чоловіки, четвірка орні без рульового, фінал A
4:30жінки, вісімка з рульовим, втішні заїзди
4:48чоловіки, вісімка з рульовим, втішні заїзди
5:18чоловіки, одинак, 1/2 фіналу
5:58жінки, одинак, 1/2 фіналу

ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

7:00жінки, слалом, (каное-одиночки), кваліфікація
8:50чоловіки, слалом (байдарки-одиночки), кваліфікація

ДЗЮДО

5:00чоловіки, середня вага, 90 кг, попередній раунд
5:10жінки, середня вага, 70 кг, 1/16 фіналу
5:50чоловіки, середня вага, 90 кг, 1/16 фіналу
6:20жінки, середня вага, 70 кг, 1/8 фіналу
6:40чоловіки, середня вага, 90 кг, 1/8 фіналу
7:15жінки, середня вага, 70 кг, 1/4 фіналу
7:30чоловіки, середня вага, 90 кг, 1/4 фіналу
11:00жінки, середня вага, 70 кг, втішні поєдинки
11:15чоловіки, середня вага, 90 кг, втішні поєдинки
11:30жінки, середня вага, 70 кг, 1/2 фіналу
11:45чоловіки, середня вага, 90 кг, 1/2 фіналу
12:10жінки, середня вага, 70 кг, поєдинки за 3-е місце
12:25жінки, середня вага, 70 кг, фінал
12:35чоловіки, середня вага, 90 кг, поєдинки за 3-е місце
12:50чоловіки, середня вага, 90 кг, фінал

КІННИЙ СПОРТ

11:30мікс, виїздки, індивідуальне першою-во, довільна програма, фінал

ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

6:00чоловіки, віндсерфінг, гонка-7-8-9
6:00жінки, віндсерфінг, гонка-7-8-9
6:00чоловіки, клас Фінн, гонка-3-4
6:00чоловіки, клас 470, гонка-1-2
6:00жінки, клас 470, гонка-1-2
6:00чоловіки, клас 49-й, гонка-4-5-6
6:00жінки, клас 49-й FX, гонка-4-5-6
6:00мікс, клас накрити 17, відкритий, гонка-1-2-3

ПЛАВАННЯ

4:30чоловіки, вільний стиль, 100 м, півфінали
4:40жінки, вільний стиль, 200 м, фінал
4:55чоловіки, батерфляй, 200 м, фінал
5:05жінки, батерфляй, 200 м, півфінали
5:25чоловіки, брас, 200 м, півфінали
5:50жінки, комплексне плавання, 200 м, фінал
6:00жінки, вільний стиль, 1500 м, фінал
6:20чоловіки, вільний стиль, естафета 4х200 м, фінал
13:00жінки, вільний стиль, 100 м, попередні запливи
13:20чоловіки, спина, 200 м, попередні запливи
13:45жінки, брас, 200 м, попередні запливи
14:15чоловіки, комплексне плавання, 200 м, попередні запливи
14:40жінки, вільний стиль, естафета 4х200 м, попередні запливи

СТРИБКИ У ВОДУ

9:00чоловіки, трамплін 3 м, синхронні стрибки, фінал

РЕГБІ

3:00чоловіки, матч за 11-12 місця
3:30чоловіки, матч за 9-10 місця
4:00чоловіки, матчі за 5-8 місця
4:30чоловіки, матчі за 5-8 місця
5:00чоловіки, 1/2 фіналу, #1
5:30чоловіки, 1/2 фіналу, #2
10:30чоловіки, матч за 7-8 місця
11:00чоловіки, матч за 5-6 місця
11:30чоловіки, фінал за 3-е місце
12:00чоловіки, фінал

СЕРФІНГ

2:00жінки, шортборд, старт за 3-е місце
3:00чоловіки, шортборд, старт за 3-е місце
4:00жінки, шортборд, фінал
5:00чоловіки, шортборд, фінал

СТРІЛЬБА

3:00жінки, траншейний стенд, кваліфікація, день 1-й
3:25чоловіки, траншейний стенд, кваліфікація, день 1-й

СТРІЛЬБА З ЛУКА

3:30жінки, особиста першість, раунд I
3:30чоловіки, особиста першість, раунд I
10:00жінки, особиста першість, раунд II
10:00чоловіки, особиста першість, раунд II

ТЕНІС

5:00чоловіки, одиночний розряд, 1/8 фіналу
5:00жінки, одиночний розряд, 1/4 фіналу
5:00чоловіки, парний розряд, 1/2 фіналу
5:00жінки, парний розряд, 1/4 фіналу
5:00змішані пари, раунд-I

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

4:00жінки, одиночний розряд, 1/4 фіналу
4:00чоловіки, одиночний розряд, 1/4 фіналу
9:00жінки, одиночний розряд, 1/4 фіналу
9:00чоловіки, одиночний розряд, 1/4 фіналу
14:00чоловіки, одиночний розряд, 1/4 фіналу

ВАЖКА АТЛЕТИКА

7:50чоловіки, 73 кг, група В
13:50чоловіки, 73 кг, фінал, група А

ФЕХТУВАННЯ

4:00чоловіки, шабля, команди, 1/8 фіналу
4:55чоловіки, шабля, команди, 1/4 фіналу
5:50чоловіки, шабля, команди, поєдинки за 5-8 місця
6:45чоловіки, шабля, команди, 1/2 фіналу
7:40чоловіки, шабля, команди, поєдинки за 5-6 місця
8:35чоловіки, шабля, команди, поєдинки за 7-8 місця
12:30чоловіки, шабля, команди, поєдинок за 3-е місце
13:30чоловіки, шабля, команди, фінал

ФУТБОЛ

11:00чоловіки RSA – BRA Група D
11:00чоловіки GER – CIV Група D
11:30чоловіки ROU – NZL Група B
11:30чоловіки KOR – HON Група B
14:00чоловіки ESP – ARG Група C
14:00чоловіки AUS – EGY Група C
14:30чоловіки RSA – MEX Група A
14:30чоловіки FRA – JPN Група A

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

3:30жінки NED – RSA Група A
4:00жінки GBR – IND Група A
5:45жінки NZL – ESP Група B
6:15жінки GER – IRL Група A
12:30жінки JPN – AUS Група B
13:00жінки ARG – CHN Група B
14:45чоловіки JPN – ESP Група A
15:15чоловіки AUS – NZL Група A

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Битва супертяжів
25 вересня
До бою Усик - Джошуа
Новини боксу
Покер - це спорт!
Новини покеру
Петраков - тренер збірної
Опитування
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
7
22:2
19
2
7
14:4
16
4
7
11:12
13
5
7
12:8
13
6
7
13:7
12
7
7
13:9
11
8
7
8:7
11
9
7
6:9
8
10
7
8:12
7
11
6
5:7
6
14
6
3:12
5
16
7
4:13
2
Показати бiльше
Пʼятниця, 17 вересня
Дивись на:

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти