У вівторок на Олімпійських іграх у Токіо на нас чекає така програма змагань. Зазначимо, що в зв'язку із наступом тайфуна в програмі дня можуть бути зміни! Розклад всієї Олімпіади-2020 є на нашому сайті.
БАДМІНТОН
4:00 | чоловіки, одиночний розряд, груповий етап |
4:00 | жінки, одиночний розряд, груповий етап |
4:00 | чоловіки, парний розряд, груповий етап |
4:00 | жінки, парний розряд, груповий етап |
12:00 | чоловіки, одиночний розряд, груповий етап |
12:00 | жінки, одиночний розряд, груповий етап |
12:00 | чоловіки, парний розряд, рупповой етап |
12:00 | жінки, парний розряд, груповий етап |
БАСКЕТБОЛ
4:00 | жінки JPN – FRA Група B |
7:40 | жінки NGR – USA Група B |
11:20 | жінки AUS – BEL Група C |
15:00 | жінки PUR – CHN Група C |
БАСКЕТБОЛ 3Х3
7:30 | жінки USA – JPN груповий раунд |
7:55 | жінки CHN – MGL груповий раунд |
8:40 | чоловіки BEL – POL груповий раунд |
9:05 | чоловіки CHN – JPN груповий раунд |
11:00 | жінки FRA – ROU груповий раунд |
11:25 | жінки RUS – ITA груповий раунд |
12:00 | чоловіки SRB – RUS груповий раунд |
12:25 | чоловіки LAT – NED груповий раунд |
14:30 | жінки, 1/4 фіналу, #1 |
15:00 | чоловіки, 1/4 фіналу, #1 |
15:50 | жінки, 1/4 фіналу, #2 |
16:20 | чоловіки, 1/4 фіналу, # 2 |
БОКС
5:00 | жінки, напівсередня, 69 кг, 1/8 фіналу |
5:00 | чоловіки, легка вага, 63 кг, 1/16 фіналу |
5:00 | чоловіки, напівважка, 81 кг, 1/8 фіналу |
11:00 | жінки, напівсередня, 69 кг, 1/8 фіналу |
11:00 | чоловіки, легка вага, 63 кг, 1/16 фіналу |
11:00 | чоловіки, напівважка, 81 кг, 1/8 фіналу |
ВЕЛОСПОРТ
9:00 | жінки, маунтінбайк, крос, фінал |
ВОДНЕ ПОЛО
4:00 | чоловіки RSA – USA Група A |
5:30 | чоловіки MNE – ESP Група B |
8:00 | чоловіки KAZ – SRB Група B |
9:30 | чоловіки ITA – GRE Група A |
12:20 | чоловіки JPN – HUN Група A |
13:50 | чоловіки AUS – CRO Група B |
ВОЛЕЙБОЛ
3:00 | жінки RUS – ARG Група В |
5:05 | жінки CHN – USA Група В |
8:20 | жінки JPN – SRB Група А |
10:25 | жінки ITA – TUR Група В |
13:40 | жінки BRA – DOM Група А |
15:45 | жінки KOR – KEN Група А |
ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ
3:00 | жінки, груповий раунд |
3:00 | чоловіки, груповий раунд |
9:00 | жінки, груповий раунд |
9:00 | чоловіки, груповий раунд |
14:00 | жінки, груповий раунд |
14:00 | чоловіки, груповий раунд |
ГАНДБОЛ
3:00 | жінки JPN – MNE Група A |
5:00 | жінки BRA – HUN Група B |
8:15 | жінки SWE – RUS Група B |
10:15 | жінки KOR – NED Група A |
13:30 | жінки ANG – NOR Група A |
15:30 | жінки FRA – ESP Група B |
ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА
13:45 | жінки, багатоборство, команди, фінал |
АКАДЕМІЧНА ГРЕБЛЯ
2:30 | чоловіки, одинаки, 1/2 фіналу |
2:50 | жінки, одинаки, 1/2 фіналу |
3:10 | чоловіки, двійка парна, легка вага, фінал C |
3:22 | жінки, двійка парна, легка вага, фінал C |
3:34 | чоловіки, четвірка парна, фінал B |
3:46 | жінки, четвірка парна, фінал B |
3:58 | чоловіки, четвірка парна, фінал A |
4:00 | жінки, четвірка парна, фінал A |
4:30 | чоловіки, двійка орні без рульового, 1/2 фіналу |
4:58 | жінки, двійка орні без рульового, 1/2 фіналу |
5:18 | чоловіки, двійка парна, легка вага, 1/2 фіналу |
5:38 | жінки, двійка парна, легка вага, 1/2 фіналу |
ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І каное
8:00 | жінки, слалом (байдарки-одиночки), 1/2 фіналу |
9:30 | жінки, слалом (байдарки-одиночки), фінал |
ДЗЮДО
5:00 | чоловіки, напівсередня вага, 81 кг, попередній раунд |
5:10 | жінки, напівсередня вага, 63 кг, 1/16 фіналу |
5:35 | чоловіки, напівсередня вага, 81 кг, 1/16 фіналу |
6:30 | жінки, напівсередня вага, 63 кг, 1/8 фіналу |
6:55 | чоловіки, напівсередня вага, 81 кг, 1/8 фіналу |
7:25 | жінки, напівсередня вага, 63 кг, 1/4 фіналу |
7:45 | чоловіки, напівсередня вага, 81 кг, 1/4 фіналу |
11:00 | жінки, напівсередня вага, 63 кг, втішні поєдинки |
11:15 | чоловіки, напівсередня вага, 81 кг, втішні поєдинки |
11:35 | жінки, напівсередня вага, 63 кг, 1/2 фіналу |
11:55 | чоловіки, напівсередня вага, 81 кг, 1/2 фіналу |
12:20 | жінки, напівсередня вага, 63 кг, поєдинки за 3-тє місце |
12:35 | жінки, напівсередня вага, 63 кг, фінал |
12:45 | чоловіки, напівсередня вага, 81 кг, поєдинки за 3-тє місце |
13:00 | чоловіки, напівсередня вага, 81 кг, фінал |
КІННИЙ СПОРТ
11:30 | мікс, виїздки, командна першість, спеціальна програма, фінал |
ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ
6:00 | чоловіки, клас Лазер, гонка-5-6 |
6:00 | жінки, клас Лазер Радиал, гонка-5-6 |
6:00 | чоловіки, клас Фінн, гонка-1-2 |
6:00 | чоловіки, клас 49-й, гонка-1-2-3 |
6:00 | жінки, клас 49-й FX, гонка-1-2-3 |
ПЛАВАННЯ
4:30 | жінки, вільний стиль, 200 м, півфінали |
4:50 | чоловіки, вільний стиль, 200 м, фінал |
5:00 | жінки, спина, 100 м, фінал |
5:10 | чоловіки, спина, 100 м, фінал |
5:20 | жінки, брас, 100 м, фінал |
5:40 | чоловіки, батерфляй, 200 м, півфінали |
6:05 | жінки, комплексне плавання, 200 м, півфінали |
13:00 | чоловіки, вільний стиль, 100 м, попередні запливи |
13:25 | жінки, батерфляй, 200 м, попередні запливи |
13:50 | чоловіки, брас, 200 м, попередні запливи |
14:15 | чоловіки, вільний стиль, естафета 4х200 м, попередні запливи |
14:35 | чоловіки, вільний стиль, 800 м, попередні запливи |
СТРИБКИ У ВОДУ
9:00 | жінки, вишка 10 м, синхронні стрибки, фінал |
РЕГБІ
3:00 | чоловіки CAN – JPN Група B |
3:30 | чоловіки FIJ – GBR Група B |
4:00 | чоловіки ARG – KOR Група A |
4:30 | чоловіки NZL – AUS Група A |
5:00 | чоловіки KEN – IRL Група C |
5:30 | чоловіки RSA – USA Група C |
10:30 | чоловіки, матчі за 9-12-ті місця |
11:00 | чоловіки, матчі за 9-12-ті місця |
11:30 | чоловіки, 1/4 фіналу, # 1 |
12:00 | чоловіки, 1/4 фіналу, # 2 |
12:30 | чоловіки, 1/4 фіналу, # 3 |
13:00 | чоловіки, 1/4 фіналу, # 4 |
СЕРФІНГ
1:00 | чоловіки, шортборд, 1/4 фіналу |
3:00 | жінки, шортборд, 1/4 фіналу |
5:00 | чоловіки, шортборд, 1/2 фіналу |
7:00 | жінки, шортборд, 1/2 фіналу |
софтбол
7:00 | жінки, матч за 3-тє місце |
14:00 | жінки, фінал |
СТРІЛЬБА
3:00 | мікст, пістолет пневматичний, 10 м, команди, кваліфікація |
5:00 | мікст, пістолет пневматичний, 10 м, команди, фінал |
7:15 | мікст, гвинтівка пневматична, 10 м, команди, кваліфікація |
9:15 | мікст, гвинтівка пневматична, 10 м, команди, фінал |
ПАЛЬБА З ЛУКА
3:30 | жінки, приватна першість, раунд I |
3:30 | чоловіки, приватна першість, раунд I |
10:00 | жінки, приватна першість, раунд II |
10:00 | чоловіки, приватна першість, раунд II |
ТЕНІС
5:00 | чоловіки, одиночний розряд, 1/16 фіналу |
5:00 | жінки, одиночний розряд, 1/8 фіналу |
5:00 | чоловіки, парний розряд, 1/4 фіналу |
5:00 | жінки, парний розряд, 1/16 фіналу |
5:00 | жінки, парний розряд, 1/4 фіналу |
НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС
4:00 | чоловіки, одиночний розряд, раунд III |
4:00 | жінки, одиночний розряд, раунд III |
8:30 | чоловіки, одиночний розряд, раунд III |
8:30 | жінки, одиночний розряд, раунд III |
8:30 | чоловіки, одиночний розряд, 1/8 фіналу |
8:30 | жінки, одиночний розряд, 1/8 фіналу |
13:30 | чоловіки, одиночний розряд, 1/8 фіналу |
13:30 | жінки, одиночний розряд, 1/8 фіналу |
триатлону
00:30 | жінки, індивідуальна першість, фінал |
ТХЕКВОНДО
4:00 | жінки, +67 кг, 1/8 фіналу |
4:15 | чоловіки, +80 кг, 1/8 фіналу |
8:00 | жінки, +67 кг, 1/4 фіналу |
8:15 | чоловіки, +80 кг, 1/4 фіналу |
10:00 | жінки, +67 кг, 1/2 фіналу |
10:15 | чоловіки, +80 кг. 1/2 фіналу |
13:00 | жінки, +67 кг, втішні поєдинки |
13:15 | чоловіки, +80 кг, втішні поєдинки |
14:00 | жінки, +67 кг, поєдинки за 3-тє місце |
14:15 | чоловіки, +80 кг, поєдинки за 3-тє місце |
16:00 | жінки, +67 кг, фінал |
16:15 | чоловіки, +80 кг, фінал |
ВАЖКА АТЛЕТИКА
5:50 | жінки, 59 кг, група В |
5:50 | жінки, 64 кг, група В |
9:50 | жінки, 59 кг, фінал, група А |
13:50 | жінки, 64 кг, фінал, група А |
ФЕХТУВАННЯ
4:00 | жінки, шпага, команди, 1/8 фіналу |
4:55 | жінки, шпага, команди, 1/4 фіналу |
5:50 | жінки, шпага, команди, поєдинки за 5-8-мі місця |
6:45 | жінки, шпага, команди, 1/2 фіналу |
7:40 | жінки, шпага, команди, поєдинок за 5-6-ті місця |
8:35 | жінки, шпага, команди, поєдинок за 7-8-ті місця |
12:30 | жінки, шпага, команди, поєдинок за 3-тє місце |
13:30 | жінки, шпага, команди, фінал |
ФУТБОЛ
11:00 | жінки USA – AUS Група G |
11:00 | жінки NZL – SWE Група G |
14:00 | жінки CHI – JPN Група E |
14:00 | жінки CAN – GBR Група E |
14:30 | жінки NED – CHN Група F |
14:30 | жінки BRA – ZAM Група F |
ХОКЕЙ НА ТРАВІ
3:30 | чоловіки ARG – AUS Група A |
4:00 | чоловіки IND – ESP Група A |
5:45 | чоловіки JPN – NZL Група A |
6:15 | чоловіки GER – GBR Група B |
12:30 | чоловіки BEL – RSA Група B |
14:45 | чоловіки NED – CAN Група B |