Олімпіада 2020 в Токіо

Розклад Олімпіади-2020 на 26 липня

У понеділок в Токіо будуть розіграні медалі у велоспорті, стрільбі з лука, плаванні, гімнастиці та важкій атлетиці. А також пройдуть змагання з баскетболу, водного поло та софтболу
Арена для софтболу і бейсболу в Токіо
Арена для софтболу і бейсболу в Токіо / Фото: Reuters

У понеділок на Олімпійських іграх в Токіо нас чекає така програма змагань.

БАДМІНТОН

4:00чоловіки, одиночний розряд, груповий етап
4:00жінки, одиночний розряд, груповий етап
4:00чоловіки, парний розряд, груповий етап
4:00жінки, парний розряд, рупповой етап
4:00змішаний розряд, груповий етап
12:00чоловіки, одиночний розряд, груповий етап
12:00жінки, одиночний розряд, груповий етап
12:00чоловіки, парний розряд, груповий етап
12:00жінки, парний розряд, груповий етап
12:00змішаний розряд, груповий етап
Реклама

БАСКЕТБОЛ

4:00жінки KOR – ESP Група A
7:40чоловіки ARG – SLO Група C
11:20жінки SRB – CAN Група A
15:00чоловіки JPN – ESP Група C

БАСКЕТБОЛ 3Х3

4:15жінки JPN – CHN груповий раунд
4:40жінки MGL – ROU груповий раунд
5:35чоловіки BEL – CHN груповий раунд
6:00чоловіки SRB – JPN груповий раунд
8:00жінки ROU – RUS груповий раунд
8:25жінки ITA – JPN груповий раунд
9:00чоловіки JPN – RUS груповий раунд
9:25чоловіки LAT – SRB груповий раунд
11:30жінки FRA – MGL груповий раунд
11:55жінки ITA – USA груповий раунд
12:40чоловіки NED – BEL груповий раунд
13:05чоловіки POL – CHN груповий раунд
15:00жінки USA – CHN груповий раунд
15:25жінки FRA – RUS груповий раунд
16:00чоловіки RUS – LAT груповий раунд
16:25чоловіки NED – POL груповий раунд

БОКС

5:00жінки, напівлегка вага, 57 кг, 1/8 фіналу
5:00чоловіки, напівлегка вага, 57 кг, 1/16 фіналу
5:00чоловіки, 2-га напівсередня, 69 кг, 1/8 фіналу
11:00жінки, напівлегка вага, 57 кг, 1/8 фіналу
11:00чоловіки, напівлегка вага, 57 кг, 1/16 фіналу
11:00чоловіки, 2-га напівсередня, 69 кг, 1/8 фіналу
Реклама

ВЕЛОСПОРТ

9:00чоловіки, маунтінбайк, крос, фінал

ВОДНЕ ПОЛО

8:00жінки USA – CHN Група B
9:30жінки RUS – HUN Група B
12:20жінки AUS – NED Група A
13:50жінки ESP – CAN Група A

ВОЛЕЙБОЛ

3:00чоловіки IRI – VEN Група А
5:05чоловіки USA – RUS Група В
8:20чоловіки POL – ITA Група А
10:25чоловіки FRA – TUN Група В
13:40чоловіки JPN – CAN Група А
15:45чоловіки BRA – ARG Група В
Реклама

ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ

3:00жінки, груповий раунд
3:00чоловіки, груповий раунд
9:00жінки, груповий раунд
9:00чоловіки, груповий раунд
14:00жінки, груповий раунд
14:00чоловіки, груповий раунд

ГАНДБОЛ

3:00чоловіки BRA – FRA Група A
5:00чоловіки ARG – GER Група A
8:15чоловіки EGY – DEN Група B
10:15чоловіки ESP – NOR Група A
13:30чоловіки BRN – POR Група B
15:30чоловіки JPN – SWE Група B

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

13:00чоловіки, багатоборство, команди, фінал

АКАДЕМІЧНА ГРЕБЛЯ

3:00жінки, одинак, 1/4 фіналу
3:40чоловіки, одинак, 1/4 фіналу
4:20жінки, двійка парна, 1/2 фіналу
4:40чоловіки, двійка парна, 1/2 фіналу
5:00жінки, четвірка орні без рульового, втішні заїзди
5:10чоловіки, четвірка орні без рульового, втішні заїзди

ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І каное

8:00чоловіки, слалом (каное-одиночки), 1/2 фіналу
9:30чоловіки, слалом (каное-одиночки), фінал

ДЗЮДО

5:00чоловіки, легка вага, 73 кг, попередній раунд
5:05жінки, легка вага, 57 кг, 1/16 фіналу
5:35чоловіки, легка вага, 73 кг, 1/16 фіналу
6:30жінки, легка вага, 57 кг, 1/8 фіналу
7:00чоловіки, легка вага, 73 кг, 1/8 фіналу
7:25жінки, легка вага, 57 кг, 1/4 фіналу
7:40чоловіки, легка вага, 73 кг, 1/4 фіналу
11:00жінки, легка вага, 57 кг, втішні поєдинки
11:10чоловіки, легка вага, 73 кг, втішні поєдинки
11:35жінки, легка вага, 57 кг, 1/2 фіналу
11:50чоловіки, легка вага, 73 кг, 1/2 фіналу
12:10жінки, легка вага, 57 кг, поєдинки за 3-тє місце
12:30жінки, легка вага, 57 кг, фінал
12:40чоловіки, легка вага, 73 кг, поєдинки за 3-тє місце
13:00чоловіки, легка вага, 73 кг, фінал

ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

6:00чоловіки, віндсерфінг, гонка-4-5-6
6:00жінки, віндсерфінг, гонка-4-5-6
6:00чоловіки, клас Лазер, гонка-3-4
6:00жінки, клас Лазер Радиал, гонка-3-4

ПЛАВАННЯ

4:30жінки, батерфляй, 100 м, фінал
4:35чоловіки, вільний стиль, 200 м, півфінали
5:00жінки, брас, 100 м, півфінали
5:20чоловіки, брас, 100 м, фінал
5:30жінки, вільний стиль, 400 м, фінал
5:40чоловіки, спина, 100 м, півфінали
6:05жінки, спина, 100 м, півфінали
6:20чоловіки, вільний стиль, естафета 4х100 м, фінал
13:00жінки, вільний стиль, 200 м, попередні запливи
13:25чоловіки, батерфляй, 200 м, попередні запливи
13:50жінки, комплексне плавання, 200 м, попередні запливи
14:15жінки, вільний стиль, 1500 м, попередні запливи

СТРИБКИ У ВОДУ

9:00чоловіки, вишка 10 м, синхронні стрибки, фінал

РЕГБІ

3:00чоловіки FIJ – JPN Група B
3:30чоловіки GBR – CAN Група B
4:00чоловіки NZL – KOR Група A
4:30чоловіки AUS – ARG Група A
5:00чоловіки RSA – IRL Група C
5:30чоловіки USA – KEN Група C
10:30чоловіки GBR – JPN Група B
11:00чоловіки FIJ – CAN Група B
11:30чоловіки NZL – ARG Група A
12:00чоловіки AUS – KOR Група A
12:30чоловіки USA – IRL Група C
13:00чоловіки RSA – KEN Група C

СЕРФІНГ

1:00жінки, шортборд, раунд III
3:00чоловіки, шортборд, раунд III

скейтбординг

3:00жінки, стріт, кваліфікація
5:00жінки, стріт, фінал

софтбол

4:00жінки JPN – USA груповий раунд
8:30жінки CAN – ITA груповий раунд
14:00жінки MEX – AUS груповий раунд

СТРІЛЬБА

3:00жінки, круглий стенд, кваліфікація, день 2-й
4:00чоловіки, круглий стенд, кваліфікація, день 2-й
8:50жінки, круглий стенд, фінал
9:50чоловіки, круглий стенд, фінал

ПАЛЬБА З ЛУКА

3:30чоловіки, командна першість, 1/8 фіналу
7:45чоловіки, командна першість, 1/4 фіналу
7:45чоловіки, командна першість, 1/2 фіналу
7:45чоловіки, командна першість, матч за 3-е місце
7:45чоловіки, командна першість, фінал

ТЕНІС

5:00чоловіки, одиночний розряд, 1/16 фіналу
5:00жінки, одиночний розряд, 1/16 фіналу
5:00чоловіки, парний розряд, 1/16 фіналу
5:00жінки, парний розряд, 1/16 фіналу

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

4:00чоловіки, одиночний розряд, раунд II
4:00жінки, одиночний розряд, раунд II
4:00чоловіки, одиночний розряд, раунд III
8:30жінки, одиночний розряд, раунд III
14:00змішані пари, матч за 3-тє місце
14:00змішані пари, фінал

триатлону

00:30чоловіки, індивідуальна першість, фінал

ТХЕКВОНДО

4:00жінки, 57 – 67 кг, 1/8 фіналу
4:15чоловіки, 68 – 80 кг, 1/8 фіналу
8:00жінки, 57 – 67 кг, 1/4 фіналу
8:15чоловіки, 68 – 80 кг, 1/4 фіналу
10:00жінки, 57 – 67 кг, 1/2 фіналу
10:15чоловіки, 68 – 80 кг, 1/2 фіналу
13:00жінки, 57 – 67 кг, втішні поєдинки
13:15чоловіки, 68 – 80 кг, втішні поєдинки
14:00жінки, 57 – 67 кг, поєдинки за 3-тє місце
14:15чоловіки, 68 – 80 кг, поєдинки за 3-тє місце
16:00жінки, 57 – 67 кг, фінал
16:15чоловіки, 68 – 80 кг, фінал

ВАЖКА АТЛЕТИКА

7:50жінки, 55 кг, група В
13:50жінки, 55 кг, фінал, група А

ФЕХТУВАННЯ

3:00жінки, шабля, індивідуальна першість, 1/32 фіналу
3:55чоловіки, рапіра, індивідуальна першість, 1/32 фіналу
4:50жінки, шабля, індивідуальна першість, 1/16 фіналу
5:45чоловіки, рапіра, індивідуальна першість, 1/16 фіналу
6:40жінки, шабля, індивідуальна першість, 1/8 фіналу
7:35чоловіки, рапіра, індивідуальна першість, 1/8 фіналу
8:30жінки, шабля, індивідуальна першість, 1/4 Фіналу
9:25чоловіки, рапіра, індивідуальна першість, 1/4 Фіналу
12:00жінки, шабля, індивідуальна першість, 1/2 Фіналу
12:45чоловіки, рапіра, індивідуальна першість, 1/2 Фіналу
13:30жінки, шабля, індивідуальна першість, поєдинок за 3-тє місце
14:15чоловіки, рапіра, індивідуальна першість, поєдинок за 3-тє місце
15:00жінки, шабля, індивідуальна першість, фінал
15:45чоловіки, рапіра, індивідуальна першість, фінал

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

3:30чоловіки GER – BEL Група B
4:00жінки NED – IRL Група A
5:45чоловіки GBR – CAN Група B
6:15жінки AUS – CHN Група B
12:30жінки RSA – GBR Група A
13:00жінки ARG – ESP Група B
14:45жінки JPN – NZL Група B
15:15жінки GER – IND Група A

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Опитування
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Битва супертяжів
25 вересня
До бою Усик - Джошуа
Новини боксу
Покер - це спорт!
Новини покеру
Опитування

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти