Олімпійські ігри в Токіо влетіли в копійку / Фото: Reuters
У неділю на Олімпійських іграх в Токіо нас чекає наступна програма змагань. Розклад на всі дні Олімпіади-2020 є в нашому спеціальному розділі.
БАДМІНТОН
4:00 | чоловіки, одиночний розряд, груповий етап |
4:00 | жінки, одиночний розряд, груповий етап |
4:00 | чоловіки, парний розряд, груповий етап |
4:00 | жінки, парний розряд, груповий етап |
4:00 | змішаний розряд, груповий етап |
12:00 | чоловіки, одиночний розряд, груповий етап |
12:00 | жінки, одиночний розряд, груповий етап |
12:00 | чоловіки, парний розряд, груповий етап |
12:00 | жінки, парний розряд, груповий етап |
12:00 | змішаний розряд, груповий етап |
БАСКЕТБОЛ
4:00 | чоловіки IRI – CZE Група A |
7:40 | чоловіки GER – ITA Група B |
11:20 | чоловіки AUS – NGR Група B |
15:00 | чоловіки FRA – USA Група A |
БАСКЕТБОЛ 3Х3
4:15 | жінки JPN – MGL груповий раунд |
4:40 | жінки ROU – ITA груповий раунд |
5:35 | чоловіки RUS – BEL груповий раунд |
6:00 | чоловіки POL – SRB груповий раунд |
8:00 | жінки MGL – RUS груповий раунд |
8:25 | жінки CHN – ITA груповий раунд |
9:00 | чоловіки CHN – LAT груповий раунд |
9:25 | чоловіки SRB – BEL груповий раунд |
11:30 | жінки ROU – USA груповий раунд |
11:55 | жінки JPN – FRA груповий раунд |
12:40 | чоловіки RUS – POL груповий раунд |
13:05 | чоловіки JPN – NED груповий раунд |
15:00 | жінки CHN – FRA груповий раунд |
15:25 | жінки RUS – USA груповий раунд |
16:00 | чоловіки NED – CHN груповий раунд |
16:25 | чоловіки LAT – JPN груповий раунд |
БОКС
5:00 | жінки, найлегша вага, 51 кг 1/16 фіналу |
5:00 | жінки, напівсередня, 69 кг 1/16 фіналу |
5:00 | чоловіки, 2-га середня, 75 кг 1/16 фіналу |
5:00 | чоловіки, суперважка вага, +91 кг 1/8 фіналу |
11:00 | жінки, найлегша вага, 51 кг 1/16 фіналу |
11:00 | жінки, напівсередня, 69 кг 1/16 фіналу |
11:00 | чоловіки, 2-га середня, 75 кг 1/16 фіналу |
11:00 | чоловіки, суперважка вага, +91 кг 1/8 фіналу |
ВЕЛОСПОРТ
7:00 | жінки, шосе, групова гонка, фінал |
ВОДНЕ ПОЛО
4:00 | чоловіки RSA – ITA Група A |
5:30 | чоловіки HUN – GRE Група A |
8:00 | чоловіки USA – JPN Група A |
9:30 | чоловіки AUS – MNE Група B |
12:20 | чоловіки SRB – ESP Група B |
13:50 | чоловіки CRO – KAZ Група B |
ВОЛЕЙБОЛ
3:00 | жінки RUS – ITA Група В |
5:05 | жінки USA – ARG Група В |
8:20 | жінки SRB – DOM Група А |
10:25 | жінки CHN – TUR Група В |
13:40 | жінки JPN – KEN Група А |
15:45 | жінки BRA – KOR Група А |
ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ
3:00 | жінки, груповий раунд |
3:00 | чоловіки, груповий раунд |
9:00 | жінки, груповий раунд |
9:00 | чоловіки, груповий раунд |
14:00 | жінки, груповий раунд |
14:00 | чоловіки, груповий раунд |
ГАНДБОЛ
3:00 | жінки NED – JPN Група A |
5:00 | жінки RUS – BRA Група B |
8:15 | жінки MNE – ANG Група A |
10:15 | жінки NOR – KOR Група A |
13:30 | жінки ESP – SWE Група B |
15:30 | жінки HUN – FRA Група B |
ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА
4:00 | жінки, багатоборство, особиста першість, кваліфікація, група 1 |
5:55 | жінки, багатоборство, особиста першість, кваліфікація, група 2 |
9:10 | жінки, багатоборство, особиста першість, кваліфікація, група 3 |
11:05 | жінки, багатоборство, особиста першість, кваліфікація, група 4 |
14:20 | жінки, багатоборство, особиста першість, кваліфікація, група 5 |
АКАДЕМІЧНА ГРЕБЛЯ
3:00 | чоловіки, одинак 1/2 фіналу |
3:20 | жінки, одинак 1/2 фіналу |
3:40 | чоловіки, двійка розпашна без рульового, втішні заїзди |
3:50 | жінки, двійка розпашна без рульового, втішні заїзди |
4:00 | чоловіки, двійка парна, легка вага, втішні заїзди |
4:20 | жінки, двійка парна, легка вага, втішні заїзди |
4:40 | чоловіки, четвірка парна, втішні заїзди |
4:50 | жінки, четвірка парна, втішні заїзди |
5:00 | чоловіки, вісімка з рульовим, попередні заїзди |
5:20 | жінки, вісімка з рульовим, попередні заїзди |
ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
7:00 | чоловіки, слалом C-1 (каное-одиночки), кваліфікація |
8:50 | жінки, слалом, K-1 (байдарки-одиночки), кваліфікація |
ДЗЮДО
5:00 | чоловіки, напівлегка вага, 66 кг, попередній раунд |
5:10 | жінки, напівлегка вага, 52 кг 1/16 фіналу |
5:25 | чоловіки, напівлегка вага, 66 кг 1/16 фіналу |
6:15 | жінки, напівлегка вага, 52 кг 1/8 фіналу |
6:30 | чоловіки, напівлегка вага, 66 кг 1/8 фіналу |
7:05 | жінки, напівлегка вага, 52 кг 1/4 фіналу |
7:25 | чоловіки, напівлегка вага, 66 кг 1/4 фіналу |
11:00 | жінки, напівлегка вага, 52 кг, втішні поєдинки |
11:15 | чоловіки, напівлегка вага, 66 кг, втішні поєдинки |
11:35 | жінки, напівлегка вага, 52 кг 1/2 фіналу |
11:55 | чоловіки, напівлегка вага, 66 кг 1/2 фіналу |
12:15 | жінки, напівлегка вага, 52 кг, поєдинки за 3-тє місце |
12:35 | жінки, напівлегка вага, 52 кг, фінал |
12:45 | чоловіки, напівлегка вага, 66 кг, поєдинки за 3-тє місце |
13:00 | чоловіки, напівлегка вага, 66 кг, фінал |
КІННИЙ СПОРТ
11:00 | мікс, виїздки, особиста першість, кваліфікація (2-й день) |
11:00 | мікс, виїздки, командна першість, кваліфікація (2-й день) |
ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ
6:00 | чоловіки, віндсерфінг, гонка-1-2-3 |
6:00 | жінки, віндсерфінг, гонка-1-2-3 |
6:00 | чоловіки, клас Лазер, гонка-1-2 |
6:00 | жінки, клас Лазер Радіал, гонка-1-2 |
ПЛАВАННЯ
4:30 | чоловіки, комплексне плавання, 400 м, фінал |
4:40 | жінки, батерфляй, 100 м, півфінали |
4:55 | чоловіки, вільний стиль, 400 м, фінал |
5:15 | жінки, комплексне плавання, 400 м, фінал |
5:35 | чоловіки, брас, 100 м, півфінали |
6:00 | жінки, вільний стиль, естафета 4х100 м, фінал |
13:00 | жінки, спина, 100 м, попередні запливи |
13:20 | чоловіки, вільний стиль, 200 м, попередні запливи |
13:50 | жінки, брас, 100 м, попередні запливи |
14:15 | чоловіки, спина, 100 м, попередні запливи |
14:35 | жінки, вільний стиль, 400 м, попередні запливи |
14:55 | чоловіки, вільний стиль, естафета 4х100 м, попередні запливи |
СТРИБКИ У ВОДУ
9:00 | жінки, трамплін 3 м, синхронні стрибки, фінал |
СЕРФІНГ
1:00 | чоловіки, шортборд, раунд I |
3:00 | жінки, шортборд, раунд I |
5:00 | чоловіки, шортборд, раунд II |
7:00 | жінки, шортборд, раунд II |
СКЕЙТБОРДИНГ
3:00 | чоловіки, стріт, кваліфікація |
5:00 | чоловіки, стріт, фінал |
СОФТБОЛ
4:00 | жінки AUS – USA груповий раунд |
8:30 | жінки CAN – JPN груповий раунд |
14:00 | жінки ITA – MEX груповий раунд |
СТРІЛЬБА
3:00 | жінки, пістолет пневматичний, 10 м, кваліфікація |
3:00 | жінки, круглий стенд, кваліфікація, день 1-й |
3:30 | чоловіки, круглий стенд, кваліфікація, день 1-й |
5:15 | жінки, пістолет пневматичний, 10 м, фінал |
7:00 | чоловіки, гвинтівка пневматична, 10 м, кваліфікація |
9:30 | чоловіки, гвинтівка пневматична, 10 м, фінал |
СТРІЛЬБА З ЛУКА
3:30 | жінки, командна першість 1/8 фіналу |
7:45 | жінки, командна першість 1/4 фіналу |
7:45 | жінки, командна першість 1/2 фіналу |
7:45 | жінки, командна першість, матч за 3-тє місце |
7:45 | жінки, командна першість, фінал |
ТЕНІС
5:00 | чоловіки, одиночний розряд, раунд I |
5:00 | жінки, одиночний розряд, раунд I |
5:00 | чоловіки, парний розряд, раунд I |
5:00 | жінки, парний розряд, раунд I |
НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС
4:00 | змішані пари 1/4 фіналу |
8:00 | чоловіки, одиночний розряд, раунд II |
8:00 | жінки, одиночний розряд, раунд II |
14:00 | змішані пари 1/2 фіналу |
ТХЕКВОНДО
4:00 | жінки, 49 – 57 кг 1/8 фіналу |
4:15 | чоловіки, 58 – 68 кг 1/8 фіналу |
8:00 | жінки, 49 – 57 кг 1/4 фіналу |
8:15 | чоловіки, 58 – 68 кг 1/4 фіналу |
10:00 | жінки, 49 – 57 кг 1/2 фіналу |
10:15 | чоловіки, 58 – 68 кг 1/2 фіналу |
13:00 | жінки, 49 – 57 кг, втішні поєдинки |
13:15 | чоловіки, 58 – 68 кг, втішні поєдинки |
14:00 | жінки, 49 – 57 кг, поєдинки за 3-тє місце |
14:15 | чоловіки, 58 – 68 кг, поєдинки за 3-тє місце |
16:00 | жінки, 49 – 57 кг, фінал |
16:15 | чоловіки, 58 – 68 кг, фінал |
ВАЖКА АТЛЕТИКА
5:50 | чоловіки, 61 кг, група В |
5:50 | чоловіки, 67 кг, група В |
9:50 | чоловіки, 61 кг, фінал, група А |
13:50 | чоловіки, 67 кг, фінал, група А |
ФЕХТУВАННЯ
3:00 | жінки, рапіра, особиста першість, 1/32 фіналу |
3:55 | чоловіки, шпага, особиста першість, 1/32 фіналу |
4:50 | жінки, рапіра, особиста першість, 1/16 фіналу |
5:45 | чоловіки, шпага, особиста першість, 1/16 фіналу |
6:40 | жінки, рапіра, особиста першість, 1/8 фіналу |
7:35 | чоловіки, шпага, особиста першість, 1/8 фіналу |
8:30 | жінки, рапіра, особиста першість, 1/4 фіналу |
9:25 | чоловіки, шпага, особиста першість, 1/4 фіналу |
12:00 | жінки, рапіра, особиста першість, 1/2 фіналу |
12:45 | чоловіки, шпага, особиста першість, 1/2 фіналу |
13:30 | жінки, рапіра, особиста першість, поєдинок за 3-тє місце |
14:15 | чоловіки, шпага, особиста першість, поєдинок за 3-тє місце |
15:00 | жінки, рапіра, особиста першість, фінал |
15:45 | чоловіки, шпага, особиста першість, фінал |
ФУТБОЛ
10:30 | чоловіки EGY – ARG Група C |
11:00 | чоловіки FRA – RSA Група A |
11:00 | чоловіки NZL – HON Група B |
11:30 | чоловіки BRA – CIV Група D |
13:30 | чоловіки AUS – ESP Група C |
14:00 | чоловіки JPN – MEX Група A |
14:00 | чоловіки ROU – KOR Група B |
14:30 | чоловіки RSA – GER Група D |
ХОКЕЙ НА ТРАВІ
3:30 | жінки GBR – GER Група A |
4:00 | жінки AUS – ESP Група B |
5:45 | жінки JPN – CHN Група B |
6:15 | жінки NZL – ARG Група B |
12:30 | чоловіки IND – AUS Група A |
13:00 | чоловіки JPN – ARG Група A |
14:45 | чоловіки ESP – NZL Група A |
15:15 | чоловіки RSA – NED Група B |