Олімпіада 2020 в Токіо

Розклад Олімпіади-2020 на 2 серпня

У понеділок, 2 серпня, на Олімпіади-2020 розіграють медалі в 10 видах спорту. Розклад всіх змагань дня і час їх початку по Києву
Символ Олімпійських ігор - Олімпійські кільця
Символ Олімпійських ігор - Олімпійські кільця / Фото: Reuters

У понеділок, 2 серпня, на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо будуть розіграні золоті медалі відразу в 10 різних дисциплінах. Розклад 11-го дня Олімпіади-2020:

БАДМІНТОН

часдисципліна
7:00жінки, парний розряд, матч за 3-е місце
7:00жінки, парний розряд, фінал
14:00чоловіки, одиночний розряд, матч за 3-е місце
14:00чоловіки, одиночний розряд, фінал

БАСКЕТБОЛ

часдисципліна
4:00жінки NGR – JPN, група B
7:40жінки FRA – USA, група B
11:20жінки CHN – BEL, група C
15:00жінки AUS – PUR, група C

БЕЙСБОЛ

часдисципліна
6:00чоловіки, раунд-II
13:00чоловіки, раунд-II

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

часдисципліна
5:15жінки, важка вага, 76 кг, втішні поєдинки
6:00жінки, напівважка вага, 68 кг, 1/8 фіналу
6:45жінки, напівважка вага, 68 кг, 1/4 фіналу
12:55жінки, напівважка вага, 68 кг, 1/2 фіналу
14:55жінки, важка вага, 76 кг, сутички за 3-е місце
15:15жінки, важка вага, 76 кг, фінал

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

часдисципліна
5:00чоловіки, легка вага, 60 кг, втішні поєдинки
5:30чоловіки, суперважка вага, 130 кг, втішні поєдинки
5:45чоловіки, середня вага, 77 кг, 1/8 фіналу
6:15чоловіки, важка вага, 97 кг, 1/8 фіналу
6:30чоловіки, середня вага, 77 кг, 1/4 фіналу
7:00чоловіки, важка вага, 97 кг, 1/4 фіналу
12:15чоловіки, середня вага, 77 кг, 1/2 фіналу
12:35чоловіки, важка вага, 97 кг, 1/2 фіналу
13:15чоловіки, легка вага, 60 кг, сутички за 3-е місце
13:35чоловіки, легка вага, 60 кг, фінал
13:55чоловіки, суперважка вага, 130 кг, сутички за 3-е місце
14:15чоловіки, суперважка вага, 130 кг, фінал

ВЕЛОСПОРТ

часдисципліна
9:30жінки, трек, командний спринт, кваліфікація
9:54жінки, трек, командна гонка переслідування, кваліфікація
10:50жінки, трек, командний спринт, раунд I
11:02чоловіки, трек, командна гонка переслідування, кваліфікація
12:00жінки, трек, командний спринт, фінали

ВОДНЕ ПОЛО

часдисципліна
4:00чоловіки HUN – ITA, група A
5:30чоловіки GRE – USA, група A
8:00чоловіки SRB – MNE, група B
9:30чоловіки ESP – CRO, група B
12:20чоловіки JPN – RSA, група A
13:50чоловіки AUS – KAZ, група B

ВОЛЕЙБОЛ

часдисципліна
3:00жінки SRB – KOR, група А
5:05жінки USA – ITA, група В
8:20жінки RUS – TUR, група В
10:25жінки CHN – ARG, група В
13:40жінки JPN – DOM, група А
15:45жінки BRA – KEN, група А

ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ

часдисципліна
3:00жінки, 1/8 фіналу #5
3:00жінки, 1/8 фіналу #6
7:00жінки, 1/8 фіналу #7
7:00жінки, 1/8 фіналу #8
11:00чоловіки, 1/8 фіналу #5
11:00чоловіки, 1/8 фіналу #6
15:00чоловіки, 1/8 фіналу #7
15:00чоловіки, 1/8 фіналу #8

ГАНДБОЛ

часдисципліна
3:00жінки KOR – ANG, група A
5:00жінки FRA – BRA, група B
8:15жінки ESP – RUS, група B
10:15жінки HUN – SWE, група B
13:30жінки NED – MNE, група A
15:30жінки NOR – JPN, група A

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

часдисципліна
11:00чоловіки, вправи на кільцях, фінал
11:45жінки, вільні вправи, фінал
12:30чоловіки, опорний стрибок, фінал

ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

часдисципліна
3:30жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, попередні заїзди
4:00чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 1000 м, попередні заїзди
4:32чоловіки, C-2 (каное-двійки), 1000 м, попередні заїзди
4:50жінки, K-2 (байдарки-двійки), 500 м, попередні заїзди
6:00жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, 1/4 фіналу #1
6:06жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, 1/4 фіналу #2
6:12жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, 1/4 фіналу #3
6:20чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 1000 м, 1/4 фіналу #1
6:28чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 1000 м, 1/4 фіналу #2
6:36чоловіки, C-2 (каное-двійки), 1000 м, 1/4 фіналу #1
6:44чоловіки, C-2 (каное-двійки), 1000 м, 1/4 фіналу #2
7:00жінки, K-2 (байдарки-двійки), 500 м, 1/4 фіналу #1
7:07жінки, K-2 (байдарки-двійки), 500 м, 1/4 фіналу #2

КІННИЙ СПОРТ

часдисципліна
11:00триборство, командна першість, конкур, фінал
11:00триборство, індивідуальна першість, конкур, кваліфікація
14:45триборство, індивідуальна першість, конкур, фінал

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

часдисципліна
3:00чоловіки, метання молота, кваліфікація A
3:35жінки, 1500 м, раунд I
4:20чоловіки, стрибки в довжину, фінал
4:30жінки, 200 м, раунд I
4:30чоловіки, метання молота, кваліфікація B
5:50жінки, 100 м з бар'єрами, фінал
13:20жінки, стрибки з жердиною, кваліфікація A + B
13:25жінки, 200 м, півфінали
14:00жінки, метання диска, фінал
14:05чоловіки, 400 м, півфінали
14:35жінки, 400 м з бар'єрами, півфінали
15:15чоловіки, 3000 м стіплчейз, фінал
15:40жінки, 5000 м, фінал

ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

часдисципліна
6:00чоловіки, клас 470, гонка-9-10
6:00жінки, клас 470, гонка-9-10
9:30жінки, клас 49-ий FX, фінал
10:00чоловіки, клас 49-й, фінал

СТРИБКИ У ВОДУ

часдисципліна
9:00чоловіки, трамплін 3 м, попередній раунд

СИНХРОННЕ ПЛАВАННЯ

часдисципліна
13:30жінки, дуети, довільна програма

СТРІЛЬБА

часдисципліна
2:30чоловіки, пістолет скорострільний, 25 м, кваліфікація, упр-2
5:30чоловіки, гвинтівка малокаліберна, 50 м, з 3-х положень, кваліфікація
8:30чоловіки, пістолет скорострільний, 25 м, фінал
10:50чоловіки, гвинтівка малокаліберна, 50 м, з 3-х положень, фінал

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

часдисципліна
4:00чоловіки, командна першість, 1/8 фіналу
4:00жінки, командна першість, 1/8 фіналу
8:30чоловіки, командна першість, 1/4 фіналу
8:30жінки, командна першість, 1/4 фіналу
13:30чоловіки, командна першість, 1/4 фіналу
13:30жінки, командна першість, 1/4 фіналу

ВАЖКА АТЛЕТИКА

часдисципліна
5:50жінки, 87 кг, група В
5:50жінки, +87 кг, група В
9:50жінки, 87 кг, фінал, група А
13:50жінки, +87 кг, фінал, група А

ФУТБОЛ

часдисципліна
11:00жінки, 1/2 фіналу, #1
14:00жінки, 1/2 фіналу, #2

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

часдисципліна
3:30жінки, 1/4 фіналу, #1
6:00жінки, 1/4 фіналу, # 2
12:30жінки, 1/4 фіналу, #3
15:00жінки, 1/4 фіналу, #4
Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Історія однієї фотографії
Більше крутих фотографій
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
БІЙ РОКУ
1xbet

Усик проти
Джошуа

Прогноз на бій
Битва супертяжів
До бою Усик - Джошуа
Онлайн бою
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Покер - це спорт!
Новини покеру
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
9
25:2
25
2
9
23:5
22
3
9
16:7
18
5
8
12:12
16
6
8
13:8
16
7
8
16:9
14
8
9
9:12
11
9
9
6:12
8
10
8
5:13
8
11
8
8:14
7
13
7
5:9
6
16
8
4:13
3
Показати бiльше

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти