Росіянин з унікальним досягненням виграв Підсумковий турнір ATP

23 листопада 2020, 09:39

Олександр Трикіша Олександр Трикіша

Данило Медведєв став другим росіянином, кому вдалося виграти неофіційний чемпіонат світу з тенісу

Російський тенісист Данило Медведєв став переможцем Підсумкового турніру ATP. У фіналі турніру Медведєв обіграв австралійця Домініка Тіма. Матч тривав 2 години і 42 хвилини й завершився з рахунком 4:6, 7:6 (7:2), 6:4 на користь росіянина.

Медведєв став другим росіянином – переможцем Підсумкового турніру ATP після Миколи Давиденка в 2009 році, проте він першим в історії обіграв трьох перших ракеток світу. На шляху до перемоги представник Росії здолав Новака Джоковича, Рафаеля Надаля і вже у фіналі виявився сильнішим за Тіма.

А ось Тім зазнав другої поспіль поразки у фіналі Підсумкового турніру ATP. У минулому році австралієць поступився греку Стефанос Ціціпасу.