Підлий удар ключкою в пах в матчі Кубка Стенлі потрапив на відео

18 квітня 2018, 14:21

Головні арбітри матчу "Нью-Джерсі Девілз" – "Тампа-Бей Лайтнінг" не помітили порушення правил

"Нью-Джерсі Девілз" приймав на домашньому майданчику "Тампа-Бей Лайтнінг" в третьому матчі першого раунду Кубка Стенлі і переміг з рахунком 5:2.

За дві хвилини до закінчення третього періоду стався неспортивний епізод за участю захисника "блискавок" Віктора Хедмана.

Шведський хокеїст зробив навмисний удар-укол в пах форварду "Девілз" Ніко Хішіру. Головні арбітри матчу Ден О'Рурк і Жан Ебер не помітили порушення правил з боку Хедмана.

У цьому матчі трапився ще один епізод – російський хокеїст Михайло Сергачев спровокував грандіозну бійку, яка закінчилася видаленням п'ятірок кожної команди. Обидва колективи отримали по 10 хвилин штрафу.

Український штангіст "порвав" усіх у Москві

Раніше ми писали, що арбітр Стів Бартон не зміг доопрацювати матч першого раунду плей-офф НХЛ між "Вашингтон Кепіталз" і "Коламбус Блю Джекетс" через травму, яку він отримав в зіткненні з одним із хокеїстів.

Раніше вчені з'ясували, що перемога улюбленої команди підвищує ймовірність інфаркту на 40 відсотків: кардіологічний інститут Монреаля провів цікаве дослідження.