"Мілан", "Колос" та невдалий старт "Десни": результати 3-го раунду відбору Ліги Європи

25 вересня, 07:46

Олена Павлова Олена Павлова

23 і 24 вересня гралися матчі третього кваліфай раунду, в якому брали участь два українські клуби

У середу і четвер зіграли матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. З цієї стадії в турнірі слідом за "Колосом" стартував і другий представник України – чернігівська "Десна". Її суперник – добре знайомий німецький "Вольфсбург". А ось "Колос" після грецького "Аріса" зустрічався з хорватської "Рієкою". На жаль, обидві наші команди не змогли пробитися в наступний раунд.

Реклама

Читайте також: "Десна" і "Колос" зіткнулися в аеропорту дорогою на матчі Ліги Європи

Нагадаємо, що на цій стадії володар путівки у наступний раунд визначатиметься за підсумками одного матчу. Якщо команди не зможуть визначити найсильнішого за підсумками 90 хвилин, на них чекає ще додатковий час і за необхідності серія післяматчевих пенальті.

Третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи:

Середа, 23 вересня
19:00 "Аполлон" (Кіпр) – "Лех" (Польща) – 0:5

В тренді
Відео голів та огляд матчу "Реал" – "Шахтар" в Лізі чемпіонів
Реклама

Четвер, 24 вересня
17:00 "Арарат-Вірменія" (Вірменія) – "Целє" (Словенія) – 1:0 (дод. час)
18:30 "КуПС" (Фінляндія) – "Судува" (Литва) – 2:0
19:00 "Вікторія" (Чехія) – "Сендерюске" (Данія) – 3:0
19:00 "Фехервар" (Угорщина) – "Реймс" (Франція) – 0:0 (4:1 пен)
19:30 "Ростов" (Росія) – "Маккабі" Хайфа (Ізраїль) – 1:2
20:00 "Бешикташ" (Туреччина) – "Ріу Аве" (Португалія) - 1:1 (2:4 пен)
20:00 "Мальме" (Швеція) – "Локомотива" (Хорватія) – 5:0
20:00 "Мура" (Словенія) – ПСВ (Нідерланди) – 1:5
20:00 "Русенборг" (Норвегія) – "Аланіяспор" (Туреччина) – 1:0
20:00 "Рига" (Латвія) – "Селтік" (Шотландія) – 0:1
20:00 "Флоріана" (Мальта) – "Флора" (Естонія) – 0:0 (пен. – 2:4)
20:00 ЦСКА Софія (Болгарія) – Б36 (Фарерські острови) – 3:1
20:00 "Шарлеруа" (Бельгія) – "Партизан" (Сербія) - 2:1 (дод. час)
20:00 "Юргорден" (Швеція) – ЧФР Клуж (Румунія) – 0:1
20:30 "Стяуа" (Румунія) – "Слован" (Ліберець, Чехія) – 0:2
20:30 "Хапоель" Беер-Шева (Ізраїль) – "Мотеруелл" (Шотландія) – 3:0
21:00 АПОЕЛ (Кіпр) – "Зрінськи Мостар" (Боснія і Герцеговина) – 2:2 (пен. – 4:2)
21:00 "Галатасарай" (Туреччина) – "Хайдук" (Хорватія) – 2:0
21:00 "Гранада" (Іспанія) – "Локомотиви" (Грузія) – 2:0
21:00 "Клаксвік (Фарерські острови) -" Динамо "Тбілісі (Грузія) – 6:1
21:00 "Копенгаген" (Данія) – "Пяст Глівіце" (Польща) – 3:0
21:00 "Сараєво" (Боснія і Герцеговина) – "Будучность" (Чорногорія) – 2:1
21:00 "Стандард" (Бельгія) – "Войводіна" (Сербія) – 2: 1 (у дод. час)
21:00 "Шериф" (Молдова) – "Дандолк" (Ірландія)1:1 (пен. – 3:5)
21:00 "Шкендія 79" (Македонія) - "Тоттенхем" (Англія) – 1:3
21:15 "Вольфсбург" (Німеччина) – "Десна" (УКРАЇНА) – 2:0
21:30 "Базель" (Швейцарія) – "Анортосіс" (Кіпр) – 3:2
21:30 ЛАСК (Австрія) – ДАК 1904 (Словаччина) – 7:0
21:30 "Легія" (Польща) – "Дріта" (Косово) – 2:0
21:30 "Мілан" (Італія) – "Буді-Глимт" (Норвегія) – 3:2
21:30 "Санкт-Галлен" (Швейцарія) – АЕК (Греція)0:1
21:45 "Рієка" (Хорватія) – "Колос" (УКРАЇНА) – 2:0 (в дод. час)
22:00 "Віллем II" (Нідерланди) – "Рейнджерс" (Шотландія) – 0:4
22:00 "Спортинг" (Португалія) – "Абердін" (Шотландія) – 1:0

Дивіться, як "Колос" пройшов грецький "Аріс"

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти