15 червня 19:00
Угорщина --
Португалія --
15 червня 22:00
Франція --
Німеччина --
16 червня 16:00
Фінляндія --
Росія --
16 червня 19:00
Турція --
Уельс --
16 червня 22:00
Італія --
Швейцарія --
17 червня 16:00
Україна --
Північна Македонія --
17 червня 19:00
Данія --
Бельгія --
17 червня 22:00
Нідерланди --
Австрія --
18 червня 16:00
Швеція --
Словаччина --
18 червня 19:00
Хорватія --
Чехія --
18 червня 22:00
Англія --
Шотландія --
19 червня 16:00
Угорщина --
Франція --
19 червня 19:00
Португалія --
Німеччина --
19 червня 22:00
Іспанія --
Польща --
20 червня 19:00
Італія --
Уельс --
20 червня 19:00
Швейцарія --
Турція --
21 червня 19:00
Північна Македонія --
Нідерланди --
21 червня 19:00
Україна --
Австрія --
21 червня 22:00
Фінляндія --
Бельгія --
21 червня 22:00
Росія --
Данія --
22 червня 22:00
Хорватія --
Шотландія --
22 червня 22:00
Чехія --
Англія --
23 червня 19:00
Швеція --
Польща --
23 червня 19:00
Словаччина --
Іспанія --
23 червня 22:00
Португалія --
Франція --
23 червня 22:00
Німеччина --
Угорщина --

"Десна" і "Колос" дізналися потенційних суперників в плей-оф кваліфікації Ліги Європи

Матчі заключної стадії відбору до групового етапу пройдуть 1 жовтня

18 вересня в штаб-квартирі УЄФА в Ньоні відбулося жеребкування раунду плей-оф Ліги Європи. Своїх потенційних суперників дізналися українські клуби "Колос", який обіграв вчора грецький "Аріс", і "Десна". Щоправда, до цього клубу з Ковалівки потрібно спочатку пройти хорватську "Рієку", а чернігівцям обіграти німецький "Вольфсбург". Ці поєдинки пройдуть 24 вересня.

Отже, в разі виходу до плей-оф "Колос" зустрінеться з переможцем пари "Копенгаген" (Данія) – "Пяст" (Польща). А потенційним суперником "Десни" стане краща команда з пари "Санкт-Галлен" (Швейцарія) – АЕК (Греція).

Переможець цієї стадії визначиться за підсумками одного матчу. Поєдинки пройдуть 1 жовтня. Якщо буде потрібно, проводитимуться додатковий час і серія післяматчевих 11-метрових. Переможці вийдуть до групового етапу Ліги Європи, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Шлях чемпіонів

  • "Янг Бойз" (Швейцарія) – "Тірана" (Албанія)
  • "Динамо" Загреб (Хорватія) – "Флоріана" (Мальта)/"Флора" (Естонія)
  • "Юргорден" (Швеція)/ЧФР (Румунія) – "КуПС" (Фінляндія)/"Судува" (Литва)
  • "Арарат-Вірменія" (Вірменія)/"Целє" (Словенія) – "Црвена Звезда" (Сербія)
  • "Динамо" Брест (Білорусь) – "Лудогорець" (Лудогорец)
  • "Сараєво" (Боснія)/"Будучность" (Чорногорія) – "Рига" (Латвія)/"Селтік" (Шотландія)
  • "Легія" (Польща)/"Дріта" (Косово) – "Карабах" (Азербайджан)
  • "Шериф" (Молдова)/"Дандолк" (Ірландія) – "Клаксвік" (Фарери)/"Динамо" Тбілісі (Грузія)

Основний шлях

  • "Хапоель" Беер-Шева (Ізраїль)/"Мазервелл" (Шотландія) – "Вікторія" Пльзень (Чехія)/"Сеннерюске" (Данія)
  • "Русенборг" (Норвегія)/"Аланьяспор" (Туреччина) – "Мура" (Словенія)/ПСВ (Нідерланди)
  • "Санкт-Галлен" (Швейцарія)/АЕК (Греція) – "Вольфсбург" (Німеччина)/"Десна" (Україна)
  • "Базель" (Швейцарія)/"Анортосіс" (Кіпр) – ЦСКА Софія (Болгарія)/"Б-36" (Фарери)
  • "Спортінг" (Португалія)/"Абердін" (Шотландія) – ЛАСК (Австрія)/"ДАК-1904" (Словаччина)
  • "Шарлеруа" (Бельгія)/"Партизан" (Сербія) – "Аполлон" Лімасол (Кіпр)/"Лех" (Польща)
  • "Бешикташ" (Туреччина)/"Ріу Аве" (Португалія) – "Мілан" (Італія)/"Буді-Глимт" (Норвегія)
  • "Копенгаген" (Данія)/"Пяст" (Польща) – "Рієка" (Хорватія)/"Колос" (Україна)
  • "Мальме" (Швеція)/"Локомотива" Загреб (Хорватія) – "Гранада" (Іспанія)/"Локомотиві" (Грузія)
  • "Шкендія" (Македонія)/"Тоттенгем" (Англія) – "Ростов" (Росія)/"Маккабі" Хайфа (Ізраїль)
  • ФКСБ (Румунія)/"Слован" Ліберець (Чехія) – АПОЕЛ (Кіпр)/"Зрінськи" (Боснія)
  • "Стандард" (Бельгія)/"Войводіна" (Сербія) – "Фехервар" (Угорщина)/"Реймс" (Франція)
  • "Віллем II" (Нідерланди)/"Рейнджерс" (Шотландія) – "Галатасарай" (Туреччина)/"Хайдук" (Хорватія)

Дивіться, як "Колос" дебютував у Лізі Європи:

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
segodnya.ua в telegram-каналi segodnya.ua на Google News
Більше новин
Реклама
дівчата Євро
Опитування
Favbet стрим
Плейлист збірної
Favbet стрим
Дівчата покеру
PokerMatch

Сара
Шафак

Фінляндія
Міс Фінляндія-2012
Опитування
Таблиці Євро-2020

Група

A
B
C
D
E
F
#
Команда
І
Г
О
1
1
3:0
3
2
1
1:1
1
4
1
0:3
0
Показати бiльше
#
Команда
І
Г
О
3
1
0:1
0
4
1
0:3
0
Показати бiльше
#
Команда
І
Г
О
Показати бiльше
#
Команда
І
Г
О
1
1
2:0
3
2
1
1:0
3
Показати бiльше
#
Команда
І
Г
О
3
1
0:0
1
4
1
1:2
0
Показати бiльше
#
Команда
І
Г
О
Показати бiльше
Всі таблиці Євро
Вівторок, 15 червня
Середа, 16 червня
Дивись на:
Дивись на:
Дивись на:
Четвер, 17 червня
Дивитись всі матчі

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти