![Еліна Світоліна і Гаель Монфіс](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/60f/3c1/920/60f3c19209f16.jpg.webp)
У кращої української тенісистки Еліни Світоліної дуже насичений графік. На минулих вихідних у Женеві Еліна вийшла заміж за французького тенісиста Гаеля Монфіса. А замість медового місяця відправилася в Токіо.
"Тепер потрібно сфокусуватися на тенісі, на Олімпіаді. Ми звикли багато виступати протягом року, так що немає часу на відпочинок. Медовий місяць у нас запланований на листопад",- зізналася Світоліна.
Раніше Еліна заявила, що з Іграми в Токіо, що стартують 23 липня, у неї пов'язані амбітні плани. "Олімпіада завжди важливий для мене турнір, і я неймовірно пишаюся, що представляю Україну. Для мене грати за країну – особливе почуття. Моя мета – виграти медаль".
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
Читайте також: Олімпіада-2020: де, коли і о котрій дивитися церемонію відкриття