Тенісист Раоніч визнаний спортсменом року в Канаді

26 грудня 2014, 22:23

23-річний тенісист, який входить у топ-10, отримав цю нагороду вдруге поспіль

Восьма ракетка світу 23-річний канадський тенісист Мілош Раоніч вдруге поспіль визнаний найкращим спортсменом року в своїй країні.

У 2014 році Раоніч виграв один турнір ATP (у Вашингтоні). Також він дійшов до фіналу змагань у Токіо і Парижі (турнір серії "Мастерс"). А всього в послужному списку Мілоша шість перемог на турнірах.

Також цього року канадець уперше вийшов у півфінал Вімблдону і дебютував на Підсумковому чемпіонаті ATP.

Шахтар – Динамо: відео голу та огляд українського класико

Зазначимо, що в опитуванні канадських журналістів, за підсумками якого традиційно присуджується премія імені Ліонеля Конахера, Раоніч зміг випередити захисника клубу НХЛ "Лос-Анджелес Кінгз" Дрю Дауті (який став олімпійським чемпіоном у Сочі і виграв Кубок Стенлі у складі "Королів") та майстра фрістайлу Алекса Білодо, який також завоював нагороду вищої проби на Олімпійських іграх-2014.

Додамо, що раніше найкращими спортсменами у своїх країнах були визнані такі тенісисти, як швейцарець Роджер Федерер, японець Кей Нісікорі, болгарин Григор Димитров, хорват Марін Чиліч, чешка Петра Квітова та румунка Симона Халеп.