Ілля Марченко пробився до чвертьфіналу турніру в Досі

6 січня 2016, 18:49

Український тенісист продовжує приємно дивувати на початку року

Український тенісист Ілля Марченко вийшов до чвертьфіналу престижного турніру ATP в Досі з призовим фондом $ 1,2 мільйони.

У матчі другого раунду Марченко за 1 годину і 8 хвилин обіграв росіянина Теймураза Габашвілісо рахунком 6:4, 6:2.

За весь матч росіянину жодного разу не вдалося заробити жодного брекпоінта на подачі Марченка.

Москва слухає гімн України! Харків'янка виграла чемпіонат Європи, обійшовши двох росіянок

Наступним суперником українця стане француз Жеремі Шарді, посіяний під сьомим номером. Нагадаємо, що в першому раунді Марченко (№94 у рейтингу АТР) обіграв сьому ракетку світу іспанця Давида Феррера – 6:7, 6:3, 6:2.