Всі медалісти 21 лютого на Олімпіаді-2018

21 лютого 2018, 17:00

У середу в Пхенчхані розіграють сім комплектів медалей і "бронзу" в жіночому хокеї

У середу на Олімпіаді-2018 в Пхенчхані розігруються сім комплектів нагород.

Італійка Софія Годжа перемогла в швидкісному спуску, її результат проходження траси – 1 хвилина 39,22 секунди. Другою стала норвежка Рагнхільд Мовінкель (+0,09 секунди), третьою – чемпіонка Олімпіади-2010 в цьому виді знаменита американка Ліндсі Вонн (+0,47).

У дисципліні фрістайлу скі-крос у чоловіків золоту медаль завоював канадець Бреді Леман, срібним призером став швейцарець Марк Бішофбергер, бронзовим – олімпійський атлет з Росії Сергій Ридзик.

Українська фігуристка Ганна Хниченкова завершила свої виступи на Олімпійських іграх. Два падіння нашої спортсменки в короткій програмі поставили хрест на проході до фінальної частини.

Гімн України не перестає звучати в Москві: ще одна наша важкоатлетка – найкраща в Європі

Всі медалісти Олімпіади 21 лютого

Вид спортуЗолотоСріблоБронза
ГОРНІ ЛИЖІ
Жінки. Швидкісний спускСофія Годжа (Італія)Рагнхільд Мовінкель (Норвегія)Ліндсі Вонн (США)
ХОКЕЙ
Жінки. Матч за "бронзу"
ФРІСТАЙЛ
Чоловіки. Скі-кросБреді Леман (Канада)Марк Бішофбергер (Швейцарія)Сергій Ридзик (ОАР)
Жінки, одиночки

Нагадаємо, що Олімпіада в південнокорейському Пхенчхані відбудеться з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграна рекордна для зимових Ігор кількість медалей – 102 комплекти.

Україну на Іграх-2018 представляють 33 спортсмени в дев'яти видах спорту. Найбільше представництво – 11 осіб – в біатлоні, шість чоловік в санному спорті, по чотири – в лижних гонках і фігурному катанні.

Стежити за Білими Іграми зручно в спеціальному розділі на нашому сайті. Розклад Олімпіади-2018 – зручна таблиця з календарем всіх стартів за датами і видами спорту. Окремо виділені дні, в які будуть розіграні медалі в кожному виді програми. Медальний залік Олімпіади-2018- актуальна інформація про кількість медалей, завойованих спортсменами з усіх країн-учасниць Ігор.