І таке буває! Лідери чемпіонату України з хокею, "Донбас" і "Дніпро", зіграли без голів

26 листопада 2019, 21:01

Донецька команда перемогла херсонську лише після семи раундів буллітной серії

/ Фото: ХК "Донбас"

Кілька хвилин тому в Дружківці завершився поєдинок команд-лідерів групи чемпіонату України з хокею. "Донбас", який посідає третє місце, приймав херсонський "Дніпро", що йде на другій позиції. Лідирує ж в Українській хокейній лізі з відривом в 10 очок від найближчого переслідувача "Кременчук". Нещодавно ми писали, як в чемпіонаті країни встановили рекорд результативності.

Донецька команда програла днями "Кременчуку"і тепер намагалася не поступитися херсонцям в боротьбі за другу сходинку таблиці. Суперники були гідні один одного і відчайдушно билися протягом всіх трьох періодів. Однак за 60 хвилин основного часу так і не змогли пробити воротарів – 0:0. Не змінився рахунок і в п'ятихвилинному додатковому періоді, де команди грали три на три.

Все вирішилося в серії буллітів. Після п'яти кидків рахунок був 1:1, і лише після сьомого раунду "Донбасу" вдалося схилити шальки терезів на свій бік – 2:1. Таким чином, колектив тренера збірної Сергія Вітера набрав два очки, а гості з Херсона – одне. Відрив "Дніпра" від "Донбасу" скоротився з п'яти до чотирьох очок, при цьому у донецької команди є гра в запасі.