З будинку футболіста Тіаго Сілви винесли речей на мільйон євро, поки він брав участь в матчі

23 грудня 2018, 16:59

Злодії пограбували будинок бразильського захисника під час матчу "ПСЖ" – "Нант"

Будинок капітана "Парі Сен-Жермен" Тіаго Сілви пограбували під час матчу паризької команди проти "Нанта" в рамках 19-го туру чемпіонату Франції з футболу, повідомляє L'Equipe. Зустріч "ПСЖ" з "Нантом" відбулася в Парижі в суботу і завершилася перемогою господарів поля з рахунком 1: 0. Тіаго сілва вийшов в стартовому складі, відіграв всі 90 хвилин і на 88-й хвилині отримав жовту картку.

Повідомляється, що поліція вже почала розслідування. За даними L'Equipe, зловмисники викрали з будинку бразильського футболіста кілька дорогих предметів, в тому числі годинник вартістю 600 тисяч євро, а загальний збиток оцінюється в один мільйон євро.