Дрогба оформив хет-трік у другому матчі за "Монреаль"

6 вересня 2015, 11:05

Івуарійський форвард допоміг своїй команді перервати триматчеву програшну серію

Нападаючий ДідьєДрогбау своєму другому матчів MLSоформив хет-трікі допоміг"Монреалю" в рідних стінахобіграти"Чикаго"-4:3.

Івуарієцьвідкрив рахунок уцій зустрічіна27-й хвилині- це бувйого дебютнийм'яч улізі.До59-й хвилинігосподаріпрогравализ рахунком 2:3, алеекс-форвард "Челсі"вцей деньбув нестримний.На61-й і65-й хвилинахДідьєзабив щедва голи, на що угостей незнайшлося відповіді.

"Монреаль" перервавсерію з трьох поразокпоспіль іпіднявся на шостемісце в турнірній таблиціСхідної конференції, маючи в активі31очко в24матчах."Чикаго"йдена дев'ятій позиції-27очок у27іграх.Лідирує, незважаючи на трипоразки поспіль,"ДСЮнайтед" -44 балив28матчах.

Вибухнула граната в кімнаті з президентом українського футбольного клубу. Є постраждалі