Дві українки увійшли в п'ятірку кращих індивідуальної гонки на Кубку світу з біатлону

11 січня 2018, 17:07

Юлія Джима і Валя Семеренко трохи не дотягли до медалей

У німецькому Рупольдінгу відбулася жіноча індивідуальна гонка в рамках п'ятого етапу Кубку світу з біатлону сезону 2017/2018 років.

Гонка вийшла досить непередбачуваною і тримала в напрузі до самого кінця, тому що не було зрозуміло, хто ж займе місця на п'єдесталі.

Після перших двох вогневих рубежів лідирувала в гонці Лаура Дальмаєр, але третю стрільбу німкеня провалила і в підсумку фінішувала за межами топ-40.

Всього скільки секунд перед першою стрільбою їй програвала Кайса Мякяряйнен, але один промах відкинув її на 63-е місце. Фінська біатлоністка не розгубилася і на інших вогневих рубежах відстрілялася на нуль, що разом з швидким ходом дозволило їй фінішувати на другому місці.

Аж до останнього кола її випереджала Розанна Крофорд, яка сенсаційно відстрілялася на нуль. Але на останньому колі канадській спортсменці не вистачило сил, і вона програла фінці більше 20 секунд.

Переможницею гонки стала італійка Доротея Вірер, яка стріляла сьогодні бездоганно.

Гімн України не перестає звучати в Москві: ще одна наша важкоатлетка – найкраща в Європі

До останнього зберігала надії на медалі Юлія Джима. Наша біатлоністка пройшла всю дистанцію без промахів, але за швидкістю програла майбутнім призерам. Слідом за нею фінішувала Валя Семеренко – вона також стріляла без промахів

А ось капітан нашої команди Олена Підгрушна на останній стрільбі припустилася двох промахів і вирішила зійти з дистанції, щоб зберегти сили на майбутні старти.

Вчора в чоловічій індивідуальній гонці в топ-30 увійшов Дмитро Підручний, а легендарний Уле-Ейнар Бьорндален не пробився на Олімпіаду-2018.

Раніше знаменита біатлоністка Марі Дорен-Абер може завершити кар'єру перед Олімпіадою-2018.