Частину рушниці Лаури Дальмаєр продали з аукціону

8 квітня 2019, 18:03

За ложу рушниці біатлоністки покупець виклав 5711 євро

Ложа гвинтівки дворазової олімпійської чемпіонки Лаури Дальмаєр продана на благодійному аукціоні. Лот був виставлений на найбільшій платформі благодійних аукціонів United Charity. Ложа продана за 5711 євро покупцеві з Людвігсбурга. Доходи від аукціону підуть на програми з хвороб серця.

Ложа – дерев'яні або полімерні приклад і цівка на вогнепальній зброї.

"Лаура Дальмаєр – справжня топ-спортсменка, я захоплююся її пристрастю до спорту і природністю", – заявив покупець, який повідомив, що повісить ложу в фойє офісу своєї компанії.

INSTAGRAM

З цією ложею німецька біатлоністка 7 разів виграла чемпіонат світу і завоювала два "золота" в Пхенчхані-2018.

Раніше ми писали, що чемпіон світу з біатлону тренується в костюмі динозавра. Італієць Домінік Віндіш показав, як готується до світової першості 2020 року.

До речі, на тому чемпіонаті світу в чоловічих змаганнях першу золоту медаль в історії України завоював Дмитро Підручний. Наш біатлоніст виграв гонку переслідування.