![Іван та Юлія Петряки втратили родича у Донецькій області](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/627/bea/451/627bea4513067.jpg.webp)
Повномасштабна війна Росії проти України згуртувала наш народ навколо боротьби з агресором. Багато звичайних робітників, а також спортсмени та представники інших професій вступили до лав ЗСУ або тероборони для захисту країни.
Читайте також: Футболіст із Сум вступив до лав ЗСУ та відправився знищувати фашистів
Так, воювати з агресором пішов і Петренко Іван Анатолійович – тесть ексгравця збірної України Івана Петряка. Втім, стало відомо, що чоловік зник безвісти, про що на своїй сторінці в Instagram повідомила донька Юлія Петряк.
"Шукаю свого батька – Петренко Іван Анатолійович, 09.02.74. Востаннє був на зв'язку 6 травня, перебував у Донецькій області, в районі Авдіївки. Буду вдячна за будь-яку інформацію та репост".
Зазначимо, що нині Іван Петряк виступає у чемпіонаті Угорщини за МОЛ Фехервар. У 31 матчі за сезон вінгер оформив 8 голів. Його команда фінішує на четвертому місці у місцевій лізі.
Раніше стало відомо, що Петряк дав прихисток у своєму будинку в Угорщині 8 біженцям з України. Також півзахисник допомагає Збройним силам України із закупівлею касок та бронежилетів.