![Палкін пояснив умови співпраці з Ракицьким](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/625/6a1/c4e/6256a1c4e1d04.png.webp)
Ярослав Ракицький офіційно приєднався до Шахтаря 12 квітня і разом з гравцями гірників готуватиметься до товариських матчів у рамках благодійного туру.
![Ракицький повернувся до Шахтаря Ракицький повернувся до Шахтаря](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/625/577/b04/625577b04cb51.jpeg.webp)
Українські ЗМІ одразу ж заговорили про повноцінний контракт захисника зі своєю рідною командою. Крапку в цій епопеї поставив генеральний директор ФК Шахтар.
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
![Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/61c/c5b/d85/61cc5bd85598e.jpg.webp)
Сергій Палкін в інтерв'ю Денисов Time роз'яснив усі умови співпраці клубу з Ярославом Ракицьким
Ми просто запросили його (прим. Ярослава Ракицького) зіграти у товариських матчах. Це не підписання футболіста. Зараз з нами багато футболістів, які мають чинні контракти з Маріуполем. Хлопці не змогли потрапити до України після зборів, і ми їх запросили. З двох клубних команд сформували одну, і зараз граємо. Те саме і з Ракицьким. За великим рахунком все відбувається у форматі як і з хлопцями з Маріуполя. Поки що сюрпризи закінчилися.
![Ракицький тренуватиметься під керівництвом Де Дзербі Ракицький тренуватиметься під керівництвом Де Дзербі](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/625/5a9/408/6255a9408e769.jpg.webp)
Ярослав Ракицький уже встиг познайомитись з головним тренером Шахтаря. Під керівництвом Роберто Де Дзербі захисник готуватиметься до благодійних спарингів.
![](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/625/28f/55f/62528f55f0d46.jpeg.webp)
Нагадаємо, що Шахтар проводить благодійний тур Європою під назвою Shakhtar Global Tour for Peace. Мета – збір коштів на допомогу Україні.