![Ракицький тренуватиметься під керівництвом Де Дзербі](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/625/5a9/408/6255a9408e769.jpg.webp)
Сьогодні стало відомо, що ексгравець збірної України Ярослав Ракицький повернувся до рідного Шахтаря. Досвідчений захисник допоможе "гірникам" у товариських поєдинках у рамках благодійного туру Shakhtar Global Tour for Peace.
32-річний футболіст вже прибув до клубу і встиг провести бесіду з головним тренером Шахтаря Роберто Де Дзербі. Наставник "гірників" та Ракицький тепло поспілкувалися за допомогою перекладача.
""!
- FC SHAKHTAR DONETSK (@FCShakhtar) April 12, 2022
Shakhtar Global Tour for Peace in Ukraine. https://t.co/lQcU9TaskH pic.twitter.com/HEse3OHkcd
Увечері Ярослав проведе тренування під керівництвом тренерського штабу Де Дзербі.
Зазначимо, що Ракицького у формі Шахтаря ми зможемо побачити 14 квітня, коли донеччани проведуть поєдинок у Польщі проти Лехії.
Нагадаємо, Ярослав Ракицький – вихованець Шахтаря. За основну команду він виступав з 2009 по 2019 рік. За цей час провів 326 матчів, забив 14 м'ячів та разом з гірниками завоював 19 трофеїв.
![Ярослав Ракицький віддав Шахтарю 12 років кар'єри Ярослав Ракицький віддав Шахтарю 12 років кар'єри](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/5c4/f55/443/5c4f55443c278.jpg.webp)
У 2019 році Ракицький перейшов до російського Зеніту і втратив місце у збірній України.
На початку березня 2022 року Ярослав Ракицький офіційно розірвав контракт з російським клубом. Причиною такого рішення стало військове вторгнення Росії в Україну. Футболіст не зміг залишатися в країні-агресорі та залишив територію Росії.
![Українські легіонери зможуть залишити російський чемпіонат Українські легіонери зможуть залишити російський чемпіонат](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/621/de9/29e/621de929e35e1.jpg.webp)
Сьогодні у Лізі чемпіонів два матчі:
- Онлайн-трансляція Реал – Челсі. Перший поєдинок виграв Реал – 3:1.
- Онлайн-трансляція Баварія – Вільярреал. Перший поєдинок виграв Вільярреал – 1:0.