Чемпіонат України 2021/2022

Тренерське чуття принесло Олександрії перемогу над Маріуполем

У матчі 9-го туру Прем'єр-ліги Олександрія обіграла Маріуполь з рахунком 2:1 і вийшла на четверте місце в турнірній таблиці
Олександрія Маріуполь

Після розгрому від донецького Шахтаря (0:5) в попередньому турі команда Остапа Маркевича приїхала до Олександрії за турнірними очками.

Рахунок в матчі відкрив дебютант Маріуполя Стефан Спіровскі. На 25-й хвилині зустрічі Мишнєв зі штрафного чудовим ударом влучив у поперечину, і після відскоку македонець в падінні головою відправив м'яч у сітку!

Господарі поля відігралися вже через 10 хвилин. Азовці порушили правила на Кирилі Ковальці і арбітр вказав на одинадцятиметровий. Максим Третьяков пробив точно в лівий кут – 1:1. Для атакуючого півзахисника Олександрії цей гол став третім у сезоні.

За чотири хвилини до кінця зустрічі спрацювала заміна головного тренера Олександрії. Форвард "городян" Олег Кожушко відгукнувся на передачу від Ковальця і з гострого кута відправив м'яч у ворота Кудрика – 2:1.

Олександрія набрала три очки і вийшла на четверте місце в турнірній таблиці. Маріуполь терпить сьому поразку в чемпіонаті.