![У Харкові загинув український спортсмен](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/625/66f/7b4/62566f7b458fd.png.webp)
Український спортсмен Владислав Шаповалов став жертвою ворожого обстрілу Харкова 7 квітня.
Курсант Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба заступив на чергування на КПП військового шпиталю. Встиг поговорити з батьками і сказав, що в нього все добре. На жаль, увечері під час обстрілу міста ворожа ракета потрапила в КПП, де був Владислав. Від отриманих травм захисник України загинув на місці.
![](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/625/66d/3a7/62566d3a775f4.jpg.webp)
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
Владислав Шаповалов займався гирьовим спортом. Був кандидатом у майстри спорту України з цього виду спорту. Неодноразово ставав переможцем та призером різних змагань. А під час російського вторгнення продовжив виконувати присягу як курсант.
![](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/625/66d/e3d/62566de3d356a.jpg.webp)
Російські окупанти без розбору позбавляють життя українців. У Маріуполі від рук рашистів загинула зовсім юна гімнастка . І це далеко не одна трагічна історія українського спорту під час війни.