![Віталій Миколенко](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/618/24a/363/61824a363155e.jpg.webp)
У вівторок, 2 листопада, команда Луческу поступилася на своєму полі іспанській Барселоні 0:1. Ми вели онлайн-трансляцію Динамо – Барселона на нашому сайті.
Читайте також: Віп-гості матчу Динамо – Барселона: футбол дивляться не лише політики
Основний захисник "біло-синіх" Віталій Миколенко не зміг взяти участь у матчі через травму. Тим не менш, футболіст зумів звернути на себе увагу навіть не виходячи на поле.
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
22-річний футболіст спостерігав за поєдинком на трибунах як глядач. При цьому на його головному уборі, в'язаній шапці, красувався напис "Шапка", що розвеселило футбольних уболівальників.
Що ж, із почуттям гумору у Віталія все гаразд. Тепер важливо, щоб він скоріше одужав і допоміг своїй команді у матчах чемпіонату України та ЛЧ, що залишилися.
Нагадаємо, що після поразки у Києві від Барселони (0:1), динамівці зберігають шанси на вихід до 1/8 Ліги чемпіонів. Для цього киянам потрібно вигравати матчі, що залишились і сподіватись на сприятливі результати конкурентів.