Хокеїсти ХК "Південний Урал" і "Сармати", 2011 року народження, влаштували масову бійку на льоду під час турніру першості Оренбурзької області. Матч відбувався в селищі Пригородне.
Читайте також: "Як же це підло, Саню!" Російський хокеїст Овечкін засадив американцеві ключкою між ніг
Ролик з бійкою виклав у соцмережах один з батьків гравців і підписав: "Стінка на стінку".
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
Усе почалося з того, що хокеїст порушив правила, після чого обидві команди почали з'ясовувати стосунки в льодовому побоїщі. У масовій бійці взяли участь і воротарі обох команд. Били і лежачих.
На кадрах видно, як 10-річні хокеїсти кидають на лід ключки і приєднуються до "рубанки". За якийсь час до хокеїстів підбігають тренери і суддя, які й розбороняють дітей.
![Бійка юних хокеїстів Бійка юних хокеїстів](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/604/4e3/52c/6044e352c2094.png.webp)
Читайте також: Тест: дізнайся більше про хокей за цікавим фактом
Раніше ми писали про жахливу травму дитини: юному хокеїстові зламали хребет на Кубку Москви серед гравців до 10 років. Хлопчик став жертвою силового прийому.
Дивіться, як грає в хокей Володимир Кличко