![Зірки українського футболу зіграли дружній матч у Києві](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/624/e7e/c57/624e7ec5717ea.png.webp)
Футбол оживає у самому серці України. Відведення російських військ з Київської області дозволило жителям регіону трохи видихнути з полегшення. Але влада столиці закликає не поспішати повертатися до Києва, як мінімум, до кінця поточного тижня. Про це киян попросив міський голова Віталій Кличко.
![Алієв та Мілевський зіграли у футбол у Києві Алієв та Мілевський зіграли у футбол у Києві](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/624/e77/7e9/624e777e9eabc.jpg.webp)
Скористалися моментом відносної тиші відомі українські футболісти. Артем Мілевський та Олександр Алієв знову зустрілися разом на зеленому газоні. Окрім епатажної гучної парочки зіграти дружній матч прийшли й інші відомі особистості українського футболу: Віктор Леоненко, Володимир Безсонов, Андрій Богданов.
![Андрій Богданов вступив в ЗСУ Андрій Богданов вступив в ЗСУ](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/623/32e/5c9/62332e5c90d1b.jpg.webp)
![Мілевський допомагає киянам Мілевський допомагає киянам](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/624/2aa/227/6242aa227efe0.png.webp)
![](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/623/abd/7b7/623abd7b7389e.jpg.webp)
Багато хто з хлопців, які зустрілися на стадіоні, брали участь у захисті столиці у ЗСУ чи лавах тероборони, а деякі займалися благодійністю. Але виділити вільну хвилинку для улюбленої доброї справи всі з задоволенням погодилися.
У товариському матчі зійшлися команди "Зірки українського футболу" та "Збірна Оболоні". Зіграли на стадіоні 194-ї школи Києва на Оболоні, де навчався журналіст та телеведучий Дмитро Гордон (прим. за даними Вікіпедії). Головний підсумок такої події – позитивні емоції, допомога українцям та заняття улюбленою справою.
Тим часом на полях Європи прогриміла суперсенсація. Баварія програла Вільярреалу у рамках 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів.