![Новачок Львова - Іван Пономаренко](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/61e/13d/a8c/61e13da8cb8a3.png.webp)
Футбольний клуб Львів уклав угоду на два з половиною роки із голкіпером Іваном Пономаренком. Раніше Дніпро-1 підписав вихованця Барси, який грав у Реалі.
Футболіст народився у Криму, але професійну кар'єру розпочав у Дніпрі. Після ліквідації клубу Пономаренко вирушив до Криму, який на той час уже був окупований Росією.
Там воротар грав за команду Кримтеплиця у чемпіонаті, який організували російські окупанти.
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
Потім гравець перебрався до Душанбе, де із ЦСКА виграв бронзові медалі чемпіонату Таджикистану.
Останнім клубом Пономеренка була Буковина із Чернівців, яка виступає у Другій лізі чемпіонату України, повідомляє сайт Львова.
Після першого кола ФК Львів посідає 12-те місце у турнірній таблиці УПЛ. Команда помітно відірвалася від зони вильоту, але може потрапити до стикових матчів.