Міжнародна федерація зі стрибків у воду прийняла рішення перенести юнацький чемпіонат світу, який повинен був пройти в кінці 2020 року в Києві. Про це розповів президент федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов. Хоча раніше ми повідомляли що Україна ще може прийняти чемпіонат світу восени.
Читайте також: "Ранок починається не з кави, а з допінг-контролю": чемпіон Європи показав, як перевіряють наших спортсменів
"Ми були готові приймати змагання на найвищому рівні – так, як ми це вміємо і робимо. Чекали тільки рішення Міжнародної федерації. На жаль, через пандемію коронавірусу свято спорту в цьому році відміняється. Здоров'я спортсменів – найголовніше для нас, і піддавати його ризику ми не можемо", – цитує Лисова сайт федерації.
![](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/5d4/821/bbc/5d4821bbc0b09.jpg.webp)
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
Тепер юнацький чемпіонат світу зі стрибків у воду пройде в Києві з 28 листопада по 5 грудня 2021 року. Нагадаємо, що попередню першість два роки тому також приймав Київ. Турнір зібрав рекордну кількість учасників за всі 22 чемпіонати – 220 стрибунів з п'яти континентів. Українці Євген Науменко та Олег Сербін завоювали тоді єдину медаль для України – "бронзу" в синхронних стрибках з 10-метрової вишки.
Ми також розповідали, як 14-річний український вундеркінд буде боротися за медалі Олімпіади. Олексій Середа на церемонії спортивного "Оскара" став "висхідною зіркою" українського спорту". Він був четвертим на чемпіонаті світу і першим – на Європі.
Дивіться, як Олексій Середа став чемпіоном Європи зі стрибків у воду