Сьогодні день народження відзначає Анна Кравець – дружина колишнього футболіста київського "Динамо" і збірної України Артема Кравця. Нині форвард, який розпочинав сезон у вітчизняній Прем'єр-лізі, успішно виступає за турецький "Коньяспор". В кінці першої половини сезону спортсмен готується до відпочинку, а його дружина хвалиться фотографіями з екзотичних місць. Напередодні Анна Кравець оголилася в Африці і випила вина перед носом у левиць.
З самого ранку Артем поспішив написати дружині привітання на своїй сторінці в Instagram: "З днем народження, кохана". До теплих слів Кравець підібрав шість фотографій своєї сексуальної Анни.
На початку грудня подружжя відзначило десятиріччя сімейного життя. Хоча в квітні Артем і Анна, у яких двоє синів-близнюків Владислав і Іван, заявили про те, що розлучаються. "Прийшов почуття того, що ми виконали місію в житті одне одного", – говорив тоді футболіст. Однак пізніше Кравець розповів, що вони не встигли розлучитися через карантин, а після нього все налагодилося.
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
Дивіться, як Артем забивав за київське "Динамо":
Зараз "Коньяспор" займає 12-е місце в турецькій Суперлізі, але зіграв менше матчів, ніж конкуренти.