У суботу встоличному Палаці спортупройшов вечірбоксу.В рамкахякогоДенис Берінчикздобув третю перемогуна профі-рингу ,перемігши за очкамиУгорщини ДьордяМіжеї , аОлександр УсикнокаутувавкубинцяПедроРодрігеса.
На боюбулобезлічукраїнськихвіпів-олімпійський чемпіон,главаНОК Сергій Бубка, брати- силачіРоман іВасиль Вірастюк,олімпійський чемпіонОлексій Торохтій , захисник"Дніпра"і збірної УкраїниАртем Федецький , дворазовий олімпійський чемпіон ,чемпіон світу за версієюWBOВасиль Ломаченко,чемпіон світу за версієюWBCВіктор Постол.