![Марта Фєдіна](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/609/c0a/c8a/609c0ac8a8f59.jpg.webp)
Україна завоювала ще дві медалі на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті. Сьогодні скарбничку нашої країни поповнювали синхроністки. На початку Марта Фєдіна після вчорашнього "золота" в артистичному плаванні завоювала срібну медаль в довільній програмі, набравши 93,7000 бала.
Читайте також: Тінейджери з України перестрибали Росію і Британію! Наше друге золото водного Євро
Переможницею в цій дисципліні стала Варвара Суботіна (96,4333) з Росії, "бронза" дісталася Євангеліні Платаніоті (90,8000) з Греції.
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
А потім наша команда з синхронного плавання продемонструвала другий результат (92,3920) в технічній програмі, поступившись тільки росіянкам (95,6705). Третіми стали іспанки (89,7700).
Срібними призерками стала Марта Фєдіна, Анастасія Савчук, Влада і Марина Алексєєва, Катерина Резник, Аліна Шинкаренко, Ксенія Сидоренко та Єлизавета Яхно.