![Аліна Шинкаренко вірить у силу української армії](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/624/56d/a0a/62456da0a9427.jpg.webp)
Українська армія та добровольці героїчно борються проти російсько-фашистських військ. Кривавий диктатор Росії кидає у м'ясорубку свої елітні частини. Серед усього зброду, який зібрав Путін на війну в Україну, є і його головна "страшилка" – підрозділи кадировців.
Але українська армія довела, що вміє громити супротивника, незважаючи на їхні "страшні" назви. У цьому змогла переконатись українська спортсменка Аліна Шинкаренко.
"У Харкові була вся наша команда, і щогодини у нас була перекличка у загальному чаті. Зараз дівчатка у безпеці – їх вивезли звідти до Італії. Дякуємо за це нашій федерації.
Мені було дуже страшно, коли почали говорити, що до нас кадировці йдуть. Я реально злякалася.
Через 30 хвилин вийшла новина, що наша армія їх розбила. Думаю: "Ніфіга собі". Тоді зрозуміла, що ми в безпеці і точно переможемо", – сказала Шинкаренко в інтерв'ю ua.tribuna.com.
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
Раніше українська синхроністка, у якої батьки мешкають у Донецьку, розповіла, що її батька можуть мобілізувати до армії "ДНР". На цей випадок Шинкаренко дала докладні інструкції своєму татові, як треба здатися в полон.
![Шинкаренко не змогла переконати маму, що в Україні російські війська Шинкаренко не змогла переконати маму, що в Україні російські війська](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/624/1a9/3a1/6241a93a1968e.png.webp)