![Ломаченко усіх привітав з Різдвом](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/61d/86e/3bd/61d86e3bd38be.jpg.webp)
33-річний боксер святкує Різдво у своєму рідному місті Білгород-Дністровському. Василь вирішив не відставати від свого кума Олександра Усика і теж записав ролик із вітанням.
На тлі новорічної ялинки Ломаченко висловив побажання своїм фанатам.
"Хочу привітати всіх з Різдвом Христовим, побажати всім міцного здоров'я, миру, тепла, благополуччя, порозуміння та, звичайно, Божої милості", – сказав Ломаченко підписникам свого Instagram.
Нагадаємо, після перемоги над Річардом Коммі Василь Ломаченко вийшов не з прапором України, а з прапором Аккермана (Білгород-Дністровський), чим розлютив співвітчизників.
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
Після цього інциденту Ломаченку дісталося від Володимира Кличка, який обурився ("Що за чорт!") і пояснив Васі, що таке патріотизм.
![Ломаченко поки що не може боксувати Ломаченко поки що не може боксувати](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/61b/c45/431/61bc45431e33e.jpg.webp)