Олімпіада 2020 в Токіо

Розклад Олімпіади-2020 на 1 серпня

У неділю, 1 серпня, на Олімпіаді-2020 розіграють медалі в 11 видах спорту. Розклад всіх змагань дня і час їх початку по Києву
Олімпійські Ігри в Токіо
Олімпійські Ігри в Токіо / Фото: Reuters

У понеділок, 1 серпня, на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо будуть розіграні золоті медалі відразу в 11 різних дисциплінах. Розклад 10-го дня Олімпіади-2020:

БАДМІНТОН

часдисципліна
7:00чоловіки, одиночний розряд, 1/2 фіналу, #1
7:00чоловіки, одиночний розряд, 1/2 фіналу, #2
14:30жінки, одиночний розряд, матч за 3-е місце
14:30жінки, одиночний розряд, фінал

БАСКЕТБОЛ

часдисципліна
4:00жінки CAN – ESP, група A
7:40чоловіки ARG – JPN, група C
15:00чоловіки ESP – SLO, група C
15:00жінки KOR – SRB, група A

БЕЙСБОЛ

часдисципліна
6:00чоловіки, раунд-I
13:00чоловіки, раунд-I

БОКС

часдисципліна
5:00жінки, найлегша вага, 51 кг, 1/4 фіналу
5:00чоловіки, напівлегка вага, 57 кг, 1/4 фіналу
5:00чоловіки, 2 напівсередня, 69 кг, 1/2 фіналу #1
5:00чоловіки, 2 середня, 75 кг, 1/4 фіналу
5:00чоловіки, напівважка, 81 кг, 1/2 фіналу #1
5:00чоловіки, суперважка вага, +91 кг, 1/4 фіналу
11:00жінки, найлегша вага, 51 кг, 1/4 фіналу
11:00чоловіки, напівлегка вага, 57 кг, 1/4 фіналу
11:00чоловіки, 2 напівсередня, 69 кг, 1/2 фіналу #2
11:00чоловіки, 2 середня, 75 кг, 1/4 фіналу
11:00чоловіки, напівважка, 81 кг, 1/2 фіналу #2
11:00чоловіки, суперважка вага, +91 кг, 1/4 фіналу

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

часдисципліна
5:20жінки, важка вага, 76 кг, 1/8 фіналу
6:20жінки, важка вага, 76 кг, 1/4 фіналу
12:55жінки, важка вага, 76 кг, 1/2 фіналу

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

часдисципліна
5:00чоловіки, легка вага, 60 кг, 1/8 фіналу
5:40чоловіки, суперважка вага, 130 кг, 1/8 фіналу
6:00чоловіки, легка вага, 60 кг, 1/4 фіналу
6:40чоловіки, суперважка вага, 130 кг, 1/4 фіналу
12:15чоловіки, легка вага, 60 кг, 1/2 фіналу
12:35чоловіки, суперважка вага, 130 кг, 1/2 фіналу

ВЕЛОСПОРТ

часдисципліна
4:10чоловіки, BMX, фрістайл, фінал
4:10жінки, BMX, фрістайл, фінал

ВОДНЕ ПОЛО

часдисципліна
8:00жінки HUN – CHN, група B
9:30жінки NED – CAN, група A
12:20жінки RUS – JPN, група B
13:50жінки AUS – RSA, група A

ВОЛЕЙБОЛ

часдисципліна
3:00чоловіки POL – CAN, група А
5:05чоловіки BRA – FRA, група В
8:20чоловіки RUS – TUN, група В
10:25чоловіки ITA – VEN, група А
13:40чоловіки JPN – IRI, група А
15:45чоловіки USA – ARG, група В

ВОЛЕЙБОЛ Пляжний

часдисципліна
3:00жінки, 1/8 фіналу #1
3:00жінки, 1/8 фіналу #2
7:00жінки, 1/8 фіналу #3
7:00жінки, 1/8 фіналу #4
11:00чоловіки, 1/8 фіналу #1
11:00чоловіки, 1/8 фіналу #2
15:00чоловіки, 1/8 фіналу #3
15:00чоловіки, 1/8 фіналу #4

ГАНДБОЛ

часдисципліна
3:00чоловіки POR – JPN, група B
5:00чоловіки EGY – BRN, група B
8:15чоловіки ESP – ARG, група A
10:15чоловіки NOR – FRA, група A
13:30чоловіки GER – BRA, група A
15:30чоловіки DEN – SWE, група B

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

часдисципліна
11:00чоловіки, вільні вправи, фінал
11:45жінки, опорний стрибок, фінал
12:30чоловіки, вправи на коні, фінал
13:15жінки, вправи на брусах, фінал

ГОЛЬФ

часдисципліна
1:30чоловіки, індивідуальна першість, фінал

КІННИЙ СПОРТ

часдисципліна
1:45триборство, індивідуальна першість, крос
1:45триборство, командна першість, крос

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

часдисципліна
3:10жінки, метання молота, кваліфікація A
3:40жінки, 3000 м стіплчейз, раунд I
3:50жінки, стрибки в довжину, кваліфікація A + B
4:35жінки, штовхання ядра, фінал
4:40жінки, метання молота, кваліфікація B
4:45чоловіки, 400 м, раунд I
13:10чоловіки, стрибки в висоту, фінал
13:15чоловіки, 100 м, півфінали
13:45жінки, 100 м з бар'єрами, півфінали
14:20жінки, потрійний стрибок, фінал
14:25чоловіки, 800 м, півфінали
15:05чоловіки, 400 м з бар'єрами, півфінали
15:50чоловіки, 100 м, фінал

ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

часдисципліна
6:00чоловіки, клас фін, гонка-9-10
6:00чоловіки, клас 470, гонка-7-8
6:00жінки, клас 470, гонка-7-8
6:00клас накрити 17, відкритий, гонка-10-11-12
9:30жінки, клас Лазер Радіал, фінал
10:00чоловіки, клас Лазер, фінал

ПЛАВАННЯ

часдисципліна
4:30чоловіки, вільний стиль, 50 м. фінал
4:40жінки, вільний стиль, 50 м, фінал
4:45чоловіки, вільний стиль, 1500 м, фінал
5:30жінки, комплексне плавання, естафета 4х100 м, фінал
5:40чоловіки, комплексне плавання, естафета 4х100 м, фінал

СТРИБКИ У ВОДУ

часдисципліна
9:00жінки, трамплін 3 м, фінал

СТРІЛЬБА

часдисципліна
2:30чоловіки, пістолет скорострільний, 25 м, кваліфікація, впр-1

ТЕНІС

часдисципліна
6:00чоловіки, одиночний розряд, фінал
6:00жінки, парний розряд, фінал
6:00змішані пари, фінал

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

часдисципліна
4:00чоловіки, командна першість, 1/8 фіналу
4:00жінки, командна першість, 1/8 фіналу
8:30чоловіки, командна першість, 1/8 фіналу
8:30жінки, командна першість, 1/8 фіналу
13:30чоловіки, командна першість, 1/8 фіналу
13:30жінки, командна першість, 1/8 фіналу

ВАЖКА АТЛЕТИКА

часдисципліна
7:50жінки, 76 кг, група В
13:50жінки, 76 кг, фінал, група А

ФЕХТУВАННЯ

часдисципліна
3:00чоловіки, рапіра, команди, 1/8 фіналу
4:10чоловіки, рапіра, команди, 1/4 фіналу
5:20чоловіки, рапіра, команди, класифікація 5-8
6:30чоловіки, рапіра, команди, 1/2 фіналу
7:40чоловіки, рапіра, команди, за 5-6 місця
8:50чоловіки, рапіра, команди, за 7-8 місця
12:30чоловіки, рапіра, команди, матч за 3-е місце
13:45чоловіки, рапіра, команди, фінал

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

часдисципліна
3:30чоловіки, 1/4 фіналу, #1
6:00чоловіки, 1/4 фіналу, #2
12:30чоловіки, 1/4 фіналу, #3
13:00чоловіки, 1/4 фіналу, #4

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Історія однієї фотографії
Більше крутих фотографій
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Опитування
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Битва супертяжів
25 вересня
До бою Усик - Джошуа
Новини боксу
Покер - це спорт!
Новини покеру
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
8
23:2
22
2
8
19:4
19
3
8
12:12
16
4
8
13:8
16
5
8
15:7
15
7
8
16:9
14
8
8
8:8
11
9
8
6:10
8
10
7
5:12
8
11
8
8:14
7
13
7
5:9
6
16
8
4:13
3
Показати бiльше
Пʼятниця, 24 вересня

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти