У неділю, 1 серпня, на Олімпіаді-2020 розіграють медалі в 11 видах спорту. Розклад всіх змагань дня і час їх початку по Києву
Олімпійські Ігри в Токіо / Фото: Reuters
У понеділок, 1 серпня, на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо будуть розіграні золоті медалі відразу в 11 різних дисциплінах. Розклад 10-го дня Олімпіади-2020:
БАДМІНТОН
час
дисципліна
7:00
чоловіки, одиночний розряд, 1/2 фіналу, #1
7:00
чоловіки, одиночний розряд, 1/2 фіналу, #2
14:30
жінки, одиночний розряд, матч за 3-е місце
14:30
жінки, одиночний розряд, фінал
БАСКЕТБОЛ
час
дисципліна
4:00
жінки CAN – ESP, група A
7:40
чоловіки ARG – JPN, група C
15:00
чоловіки ESP – SLO, група C
15:00
жінки KOR – SRB, група A
БЕЙСБОЛ
час
дисципліна
6:00
чоловіки, раунд-I
13:00
чоловіки, раунд-I
БОКС
час
дисципліна
5:00
жінки, найлегша вага, 51 кг, 1/4 фіналу
5:00
чоловіки, напівлегка вага, 57 кг, 1/4 фіналу
5:00
чоловіки, 2 напівсередня, 69 кг, 1/2 фіналу #1
5:00
чоловіки, 2 середня, 75 кг, 1/4 фіналу
5:00
чоловіки, напівважка, 81 кг, 1/2 фіналу #1
5:00
чоловіки, суперважка вага, +91 кг, 1/4 фіналу
11:00
жінки, найлегша вага, 51 кг, 1/4 фіналу
11:00
чоловіки, напівлегка вага, 57 кг, 1/4 фіналу
11:00
чоловіки, 2 напівсередня, 69 кг, 1/2 фіналу #2
11:00
чоловіки, 2 середня, 75 кг, 1/4 фіналу
11:00
чоловіки, напівважка, 81 кг, 1/2 фіналу #2
11:00
чоловіки, суперважка вага, +91 кг, 1/4 фіналу
БОРОТЬБА ВІЛЬНА
час
дисципліна
5:20
жінки, важка вага, 76 кг, 1/8 фіналу
6:20
жінки, важка вага, 76 кг, 1/4 фіналу
12:55
жінки, важка вага, 76 кг, 1/2 фіналу
БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА
час
дисципліна
5:00
чоловіки, легка вага, 60 кг, 1/8 фіналу
5:40
чоловіки, суперважка вага, 130 кг, 1/8 фіналу
6:00
чоловіки, легка вага, 60 кг, 1/4 фіналу
6:40
чоловіки, суперважка вага, 130 кг, 1/4 фіналу
12:15
чоловіки, легка вага, 60 кг, 1/2 фіналу
12:35
чоловіки, суперважка вага, 130 кг, 1/2 фіналу
ВЕЛОСПОРТ
час
дисципліна
4:10
чоловіки, BMX, фрістайл, фінал
4:10
жінки, BMX, фрістайл, фінал
ВОДНЕ ПОЛО
час
дисципліна
8:00
жінки HUN – CHN, група B
9:30
жінки NED – CAN, група A
12:20
жінки RUS – JPN, група B
13:50
жінки AUS – RSA, група A
ВОЛЕЙБОЛ
час
дисципліна
3:00
чоловіки POL – CAN, група А
5:05
чоловіки BRA – FRA, група В
8:20
чоловіки RUS – TUN, група В
10:25
чоловіки ITA – VEN, група А
13:40
чоловіки JPN – IRI, група А
15:45
чоловіки USA – ARG, група В
ВОЛЕЙБОЛ Пляжний
час
дисципліна
3:00
жінки, 1/8 фіналу #1
3:00
жінки, 1/8 фіналу #2
7:00
жінки, 1/8 фіналу #3
7:00
жінки, 1/8 фіналу #4
11:00
чоловіки, 1/8 фіналу #1
11:00
чоловіки, 1/8 фіналу #2
15:00
чоловіки, 1/8 фіналу #3
15:00
чоловіки, 1/8 фіналу #4
ГАНДБОЛ
час
дисципліна
3:00
чоловіки POR – JPN, група B
5:00
чоловіки EGY – BRN, група B
8:15
чоловіки ESP – ARG, група A
10:15
чоловіки NOR – FRA, група A
13:30
чоловіки GER – BRA, група A
15:30
чоловіки DEN – SWE, група B
ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА
час
дисципліна
11:00
чоловіки, вільні вправи, фінал
11:45
жінки, опорний стрибок, фінал
12:30
чоловіки, вправи на коні, фінал
13:15
жінки, вправи на брусах, фінал
ГОЛЬФ
час
дисципліна
1:30
чоловіки, індивідуальна першість, фінал
КІННИЙ СПОРТ
час
дисципліна
1:45
триборство, індивідуальна першість, крос
1:45
триборство, командна першість, крос
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
час
дисципліна
3:10
жінки, метання молота, кваліфікація A
3:40
жінки, 3000 м стіплчейз, раунд I
3:50
жінки, стрибки в довжину, кваліфікація A + B
4:35
жінки, штовхання ядра, фінал
4:40
жінки, метання молота, кваліфікація B
4:45
чоловіки, 400 м, раунд I
13:10
чоловіки, стрибки в висоту, фінал
13:15
чоловіки, 100 м, півфінали
13:45
жінки, 100 м з бар'єрами, півфінали
14:20
жінки, потрійний стрибок, фінал
14:25
чоловіки, 800 м, півфінали
15:05
чоловіки, 400 м з бар'єрами, півфінали
15:50
чоловіки, 100 м, фінал
ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ
час
дисципліна
6:00
чоловіки, клас фін, гонка-9-10
6:00
чоловіки, клас 470, гонка-7-8
6:00
жінки, клас 470, гонка-7-8
6:00
клас накрити 17, відкритий, гонка-10-11-12
9:30
жінки, клас Лазер Радіал, фінал
10:00
чоловіки, клас Лазер, фінал
ПЛАВАННЯ
час
дисципліна
4:30
чоловіки, вільний стиль, 50 м. фінал
4:40
жінки, вільний стиль, 50 м, фінал
4:45
чоловіки, вільний стиль, 1500 м, фінал
5:30
жінки, комплексне плавання, естафета 4х100 м, фінал
5:40
чоловіки, комплексне плавання, естафета 4х100 м, фінал
СТРИБКИ У ВОДУ
час
дисципліна
9:00
жінки, трамплін 3 м, фінал
СТРІЛЬБА
час
дисципліна
2:30
чоловіки, пістолет скорострільний, 25 м, кваліфікація, впр-1