![Зеленський, Баюл і Путін](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/61e/dca/1af/61edca1af2588.jpg.webp)
У неділю, 23 січня, Володимир Зеленський побажав успіхів українським олімпійцям на зимових Іграх-2022 у Пекіні, що стартують 4 лютого, зазначивши: "Ми пишаємося олімпійськими нагородами, які у різні роки нашої незалежності виборювали Оксана Баюл, Віктор Петренко..."
Читайте також: Яка шуба! Баюл згадала 1994-й
У відповідь Баюл, олімпійська чемпіонка Ліллехаммера-1994, у себе в Instagram написала: "Володимире Зеленський, дякую. Слава Україні!!!".
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
Нагадаємо, раніше Баюл судилася з Україною, вимагаючи 50 мільйонів доларів за нібито неправомірне використання її імені. Але суд відхилив позов фігуристки.
![Оксана Баюл більше не українка Оксана Баюл більше не українка](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/612/4a1/7a8/6124a17a84739.jpg.webp)
А влітку минулого року Баюл відмовилася від українського громадянства на користь американського після того, як її не запросили до Києва на святкування 30-річчя незалежності України.
![Оксана Баюл з чоловіком і донькою Оксана Баюл з чоловіком і донькою](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/60c/99b/e0b/60c99be0badcc.png.webp)
При цьому Баюл була помічена у симпатії до президента РФ. Наприклад, Оксана не визнавала перемогу Джо Байдена на виборах президента США, поки його не привітає Путін. При цьому у своїх повідомленнях вона називала його шанобливо "Володимиром Володимировичем".
![Оксана Баюл Оксана Баюл](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/60a/609/898/60a6098986343.jpg.webp)
Пізніше Баюл вирішила приєднатися до "спортсменів поза політикою" та дала інтерв'ю російським ЗМІ, де заявила, що "Україні треба дружити з Росією". У тому ж інтерв'ю вона захоплювалася вмінням Путіна домовлятися з Байденом.
Дивіться, як Баюл виграла Олімпіаду-1994