![Ірина Маловічко під час підготовки](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/60f/e3d/66a/60fe3d66ae55c.jpg.webp)
Понеділок на Олімпіаді в Токіо почався з сенсації – українська шаблістка Ольга Харлан припинила боротьбу на Іграх вже на стадії 1/16 фіналу. А потім українка Ірина Маловічко, що представляє нашу країну в стендовій стрільбі, не зуміла пробитися до фіналу Олімпіади в скиті.
Читайте також: На Олімпіаді виручають сакура і суші. Але буває і харакірі
Після першого дня кваліфікації Ірина вибила 71 очко і займала 11-ту позицію. Після першої серії другого дня відбору українка вибила 25 очок з 25 можливих і навіть тимчасово піднялася на третє місце.
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
Однак два промахи в останній серії опустили Маловичко на восьму позицію. А для потрапляння до фінальної шістки українці, яка в червні була призером Кубка світу, не вистачило всього одного очка.
Раніше шпажист Ігор Рейзлін приніс Україні другу нагороду Токіо.
Всі результати українських спортсменів на Олімпіаді в Токіо зібрані в нашому спеціальному розділі, де окремо відзначаються медалісти.
Також на нашому сайті ви можете дізнатися повний розклад Олімпіади-2020, де вказано київський час стартів змагань.