![Скелетоніст Владислав Гераскевич і бобслеїстка Лідія Гунько](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/61e/d66/d55/61ed66d553a74.jpg.webp)
Скелетоніст Владислав Гераскевич і бобслеїстка Лідія Гунько / Фото: Колаж: Сьогодні
Повсякденну форму олімпійської збірної України для Ігор у Пекіні представили під час офіційних проводів нашої команди, що відбулися в неділю, 23 січня, у Києві.
Раніше був озвучений медальний план України на Олімпіаду у Пекіні. На зимових Іграх у Китаї, до старту яких залишаються лічені дні, міністр спорту буде задоволений і однією нагородою.
![Чемпіон ОІ-2018 Абраменко – наша надія і на Пекін Чемпіон ОІ-2018 Абраменко – наша надія і на Пекін](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/61c/424/369/61c424369cb66.jpg.webp)
Чемпіон ОІ-2018 Абраменко – наша надія і на Пекін / Фото: Колаж: Сьогодні