Дві найкращі команди українського хокею розіграли драму в Херсоні

"Кременчук" мінімально переміг "Дніпро" і продовжив лідирувати в чемпіонаті країни

Захоплюючим вийшов поєдинок 20-го туру Української хокейної ліги, в якому зустрічалися дві найкращі на даний момент команди чемпіонату. У Херсоні місцевий "Дніпро", що займає друге місце, приймав лідерів з "Кременчука". До слова, нещодавно ми писали, що "Донбас" отримав від "Кременчука" п'ять шайб.

Рахунок в першому періоді відкрили господарі – Олександр Шибаєв виявився спритнішим за всіх на добиванні. Однак на цьому успіхи "Дніпра" і закінчилися. У другій 20-хвилинці Олександр Пукс зрівняв рахунок, а в третій гості закинули ще раз і забезпечили собі вольову перемогу – 2:1. Відзначився у "Кременчука" Микола Кисельов. Причому шайба до нього на ключку відскочила чудесним чином після рикошету.

Ця перемога зміцнила лідерство команди з Полтавщини: "Кременчук" випереджає "Дніпро" на 12 очок, хоча і зіграв на один матч більше. 19 грудня суперники зустрінуться знову. На третьому місці йде "Донбас" з відставанням від херсонців в чотири очки і однією грою в запасі.