"Реал" розгромив "Валенсію", Роналду з підбитим оком зробив дубль

Мадридський клуб впевнено обіграв сусідів по турнірній таблиці

В матчі 21 туру чемпіонату Іспані їзустрічалися сусіди по турнірній таблиці – " Реал " і " Валенсія " . Зустріч проходила в Валенсії на стадіоні " Месталья " і завершилася з рахунком 4 : 1 на користь гостей .

На 15-й хвилині контратака "Реала" привела до падіння Кріштіану Роналду в штрафному майданчику "Валенсії" після підкату Мартіна Монтойї, потерпілий впевнено реалізував пенальті. На 37-й хвилині Монтойя збив у штрафному Каріма Бензема, а Роналду знову не схибив з 11-метрової позначки.

Під кінець години гри Даніель Пареха з кутового навісив у воротарський, Сантьяго Лоренсо вистрибнув вище всіх і головою переправив м'яч у дальній кут. На 84-й хвилині Марсело обігрався з Марко Асенсио, увірвався в штрафну і потужним ударом послав м'яч між ногами голкіпера. Через п'ять хвилин Матео Ковачич зробив передачу п'ятою на Тоні Крооса, який на виконання пробив точно в нижній кут.

Нагадаємо, що Кріштіану грав з величезним синцем під оком. У матчі минулого туру проти "Депортіво" гравець команди гостей промахнувся по м'ячу і влучив ногою по обличчю португальського футболіста. В результаті удару Роналду отримав розсічення. Після цього
скривавлений Кріштіану Роналду за допомогою телефона перевіряв пошкодження.

В такому вигляді він вирушив на вручення нагороди кращому футболісту 2017 року за версією китайського видання.