![Російські окупанти вирішили нагадувати у сімейному будинку українського боксера](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/625/a65/ccb/625a65ccb4efc.png.webp)
Дружина Олександра Усика – Катерина записала відеозвернення у своєму Instagram, де поділилася новими подробицями злочинів російських загарбників
Рашисти порахували за великий подвиг рознести сімейний будинок Усиків у Ворзелі. Убогим ніколи не досягти спортивних досягнень українського чемпіона, і вони вирішили просто напаскудити у його домі.
"Добрий вечір усім. Щойно я зв'язалася з людьми, які побували у Ворзелі, у моєму домі. Вони відправили мені нові фотографії, поспілкувалися ми з ними. Спасибі величезне волонтерам, саперам, усім.
Коротше, у чому весь прикол? Хтось, я думаю, хтось хто знав, що цей дім наш і російська армія, велика, бл*дь, російська армія прийшла до нас у будинок спеціально. З усієї вулиці, дізнавшись, що це будинок Усика, вони туди приперлися, вони туди наср*ли цілеспрямовано. Вони там лагодили свою техніку, пили бухло, я не знаю, що вони там накрали".
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
Також дружина боксера вкотре послала орків за російським кораблем.
"Коли вони дізналися, що це будинок Усика, вони одразу туди прийшли. Тому весь "російський мир", який підтримує, який бере участь у війні, йди за кораблем!" – сказала Катерина.
Катерина під час війни не соромилася у висловлюваннях у бік Росії, Путіна та рашистської армії. Це спричинило блокування її основного облікового запису в Instagram.
Тепер дружина уславленого боксера розкриває правду про війну в Україні зі свого другого облікового запису.
![](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/625/92b/189/62592b1893451.png.webp)