Камбек року! Реал Луніна залишив за бортом фіналу ЛЧ команду Зінченка

Підопічні Пепа Гвардіоли примудрилися упустити перемогу на останніх хвилинах основного часу. Героями поєдинку став дует форвардів Реала – Родріго та Бензема
Реал vs Манчестер Сіті
Реал vs Манчестер Сіті / Фото: Reuters

У Мадриді завершився матч-відповідь півфінального протистояння Ліги чемпіонів між іспанським Реалом і англійським Манчестер Сіті. Ми вели онлайн матчу Реал і Манчестер Сіті на нашому сайті.

Завдяки перемозі у першій зустрічі (4:3) англійського гранда у цьому поєдинку влаштувала б нічия, яка б дозволила йому другий рік поспіль зіграти у фіналі.

У першому таймі суперники ніяк не могли підібрати ключі до воріт один одного. Однак "городяни" завдали чотирьох ударів у площину воріт Куртуа, а футболісти "королівського" клубу – жодного.

Ситуація змінилася у другому таймі. На 72-й хвилині матчу на поле вийшов Олександр Зінченко. Через хвилину українець розпочав гольову атаку "городян", яку точним ударом завершив Ріяд Марез.

Здавалося, справа зроблена і підопічним Пепа Гвардіоли можна пакувати валізи на "Стад-де-Франс", але "вершкові" були з цим не згодні.

Дубль бразильського форварда "королівського" Родріго перевернув усе з ніг на голову. На 90-й хвилині бразилець скористався пасом Бензема та зрівняв рахунок – 1:1.

А лише за хвилину удар головою Родріго перевів матч до овертайму. Доля путівки вирішилася у додатковий час.

На 95-й хвилині матчу Реал отримав право на одинадцятиметровий, який чітко реалізував Бензема.

Неймовірний за драматургією поєдинок завершився перемогою команди Карло Анчелотті – 3:1.