![Андрій Лунін і його дружина Анастасія](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/60d/0c5/2a0/60d0c52a03231.png.webp)
Поки збірна України страждала в матчі Євро-2020 з Австрією, голкіпер Реала Андрій Лунін, який не потрапив до складу "синьо-жовтих" на турнір, відмінно проводив час на березі Середземного моря.
"Літо. Мальорка. Гарний час з дружиною", – підписав Андрій Лунін в Instagram досить пікантне фото зі своєю дружиною Анастасією, яка в спокусливій позі в червоному бікіні обхопила торс свого коханого ногами.
Нагадаємо, після невдалого минулого сезону український воротар мадридського гранда Андрій Лунін залишиться в чемпіонаті Іспанії, але, швидше за все, знову відправиться в оренду – цього разу в скромний Кадіс.
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
![Андрій Лунін Андрій Лунін](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/60e/d2b/109/60ed2b1095b2b.jpg.webp)
Читайте також:
- Шалені! Дружини футболістів збірної України – в Бухаресті
- У чому мати народила: фото словачки затьмарило гру її збірної на Євро
- Теледіва з сексуальними формами кинула мільйонера з НБА
- Оце підтримка збірної: Ірина Морозюк показала еротичний наряд в кольорах прапора
- Міс збірної Туреччини: чемпіонка світу та особистий психолог Окая