![Збірна України з баскетболу](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/5fc/a3a/1a4/5fca3a1a412d3.jpg.webp)
Чемпіонат Європи з баскетболу 2025 року може пройти в Україні. Наша країна подала заявку на його проведення.
Читайте також: "До нас підійшли в крамниці, давали по 10 тисяч": нові подробиці підкупу СРСР перед фіналом Євро
Як повідомляє basket.com.ua, Федерація баскетболу України передала ФІБА весь пакет необхідних документів для участі в тендері на право організувати континентальну першість.
Нагадаємо, Україна повинна була провести чоловічий Євробаскет у 2015 році, проте не змогла – через війну на Донбасі.
Чоловіча збірна України кваліфікувалася на Євробаскет-2022. На першості континенту підопічні Айнарса Багатскіса зіграють в одній групі з Грецією, Італією, Хорватією, Великобританією і Естонією. Турнір пройде з 1 по 18 вересня наступного року.
![](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/603/404/f43/603404f437d11.jpg.webp)