![Семен Новиков. Фото: UWW](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/5e4/547/400/5e45474008af2.jpg.webp)
Збірна України успішно виступає на чемпіонаті Європи з боротьби, який проходить в Римі. У греко-римській боротьбі наші чоловіки завоювали три медалі: одну золоту та дві бронзові. Як ми повідомляли, українець Новиков став чемпіоном Європи у вазі до 87 кг, сенсаційно перемігши досвідченого угорця Віктора Лорінца в фіналі.
Після цього успіху молодої харків'янин Семен Новіков розповів про свої відчуття:
"Емоції дуже позитивні. Я їхав на чемпіонат спочатку за золотом. Мій півфінал – це напевно найважча сутичка на цьому чемпіонаті Європи, хоча росіянин Комаров молодший за мене на два роки. Для мене виявитися на першій сходинці п'єдесталу – значить, що ти кращий і зробив все правильно у своїй підготовці. Адже тільки ставши першим, можна пробігти з прапором своєї країни і почути під час церемонія нагородження гімн України. Це непередавані відчуття".
У четвер дві українки боротимуться за "золото" чемпіонату Європи . Ще дві наші спортсменки виступлять в сутичках за бронзові медалі.
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
Дивіться відео бійки на турнірі з вільної боротьби в Туреччині