![Крістен Пазік привітала Україну з виходом в чвертьфінал](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/60d/c0e/c3c/60dc0ec3c7b0f.jpg.webp)
Крістен Пазік привітала Україну з виходом в чвертьфінал / Фото: Instagram
Дружина головного тренера збірної України Андрія Шевченка Крістен Пазік привітала свого чоловіка і національну команду з виходом до чвертьфіналу Євро-2020. Відео голів та огляд матчу Швеція – Україна є на нашому сайті.
"Вітаємо всіх гравців, тренерів і колектив збірної України! Ніколи не здавайтеся", – написала американська модель в Instagram і показала, як вболівали її сини.
Ми вже писали, що сини Андрія Шевченка приїхали до Шотландії, щоб наживо підтримати збірну України. Сімейство Шевченків і раніше підтримувало нашу команду, але на відстані – їхати на матчі в Амстердам і Бухарест не наважувалося.