Резервісти "Динамо" показали основі, як потрібно громити "Шахтар"

2 листопада 2018, 16:57

Зустріч молодіжних складів українських грандів завершилася на користь киян

Сьогодні в матчі молодіжних складів "Шахтаря" і "Динамо" в 14-му турі чемпіонату України U-21 свідбулася свого роду репетиція перед українським Ель Класико – битвою основних складів "Шахтаря" і "Динамо". Вона, нагадаємо, розпочнеться 3 листопада о 17:00 на харківському стадіоні "Металіст". Пряма трансляція – на каналі "Футбол-2".

На гру молодіжних складів київський клуб делегував низку футболістів, які мають досвід виступів в основі. Це 26-річний Артур Рудько, 24-річний Олександр Андрієвський, 21-річні Микита Кравченко і датський легіонер Міккель Дуелунн, 20-річні Євген Смирний і Назарій Русин, 17-річний Георгій Цітаішвілі.

У "Шахтаря" таких футболістів в обоймі не було. Не дивно, що у воротах 17-річного Анатолія Трубіна побувало три м'ячі. Два з них на свій рахунок записали саме футболісти з досвідом виступу на дорослому рівні: на 7-й хвилині забив Цітаішвілі, на 64-й вийшов на заміну Смирний.

Крапку на 90-й хвилині поставив захисник гірників Юрій Мате – син відомого борця Іллі Мате (олімпійський чемпіон 1980 року, дворазовий чемпіон світу), який відправив м'яч у свої ворота.

МанСіті – ПСЖ: відео огляд півфіналу Ліги чемпіонів

Нагадаємо, що сьогодні відбулося жеребкування чвертьфінальних матчів Кубка України, за підсумками якого визначилася головна пара цієї стадії розіграшу – "Шахтар" зіграє з "Динамо", причому виступить в ролі приймаючої сторони. Це п'ята зустріч двох грандів українського футболу в кубковому розіграші до фінального поєдинку.

Тим часом прохання угорського захисника київського "Динамо" Тамаша Кадара про перегляд рішення КДК ФФУ про його триматчеву дискваліфікацію не було задоволено.